• پنجشنبه ۱۰ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 978-1181-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

پرداخت پاداش به بازیکنان فجر در صورت برد

مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس وعده داد که اگر تیم فجر شهید سپاسی در بازی روز شنبه 12 آبان را شکست دهد، به بازیکنان پاداشی اختصاص دهد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، حیدرعلی کامیاب کلانتری، پنجشنبه 10 آبان در دیدار با کادر فنی و بازیکنان تیم فجر شهید سپاسی شیراز گفت: بازیکنان تیم فجر شهید سپاسی شیراز در صورت برد مقابل نود ارومیه، پاداش نقدی دریافت خواهند کرد.

کامیاب گفت: پس از چند سال دوری فوتبال فارس از لیگ برتر زمان آن فرا رسیده که فوتبال این استان به لیگ برتر بازگردد.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس با بیان اینکه فجر شهید سپاسی از تیم های ریشه دار استان فارس در فوتبال کشور محسوب می شود، گفت: فجر شهید سپاسی هیچ زمانی درگیر حاشیه نشده است.

کامیاب با بیان اینکه مسئولان استان فارس به شکل مداوم پیگیر نتایج تیم فوتبال فجر شهید سپاسی در لیک دسته یک هستند، از بازیکنان و کادر فنی این تیم درخواست کرد که با کسب نتایج درخور و تسهیل زمینه صعود به لیگ برتر، شادی را به استان فارس و فوتبال دوستان این استان هدیه کنند.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، بعد از جدایی مجید صالح از تیم فجر شهید سپاسی، اسماعیل زارع به عنوان سرمربی این تیم روی نیمکت قرار خواهد گرفت.

فجر شهید سپاسی قرار است شنبه 12 آبان در ورزشگاه پارس شیراز، میزبان 90 ارومیه باشد.

این تیم ریشه دار فوتبال فارس و کشور طی هفته های گذشته نتایج خوبی نگرفته است و فوتبال دوستان امیدوار هستند که با تغییرات ایجاد شده در کادر فنی فجر، شاهد بازگشت تیم به روزهای اوج باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: