• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-2574-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

فرمانده یگان حفاظت راه و شهرسازی فارس خبر داد:

رفع تصرف از 63 هزار مترمربع اراضی ملی در استان فارس

فرمانده یگان حفاظت راه و شهرسازی استان فارس اعلام کرد که طی یکماه گذشته بالغ بر 63 هزار مترمربع اراضی فارس رفع تصرف شده و به بیت المال بازگردانده شد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، سرهنگ حسین مهدوی نژاد، یکشنبه 13 آبان در جمع خبرنگاران گفت: با اقدامات قانونی انجام شده، بالغ بر 62 هزار و 878 مترمربع از اراضی ملی استان فارس طی یک ماه گذشته رفع تصرف شده و به اموال دولت بازگردانده شده است.

وی اضافه کرد: این اقدام قانونی در راستای حفظ حقوق بیت المال در زمینه املاک و با اقدامات انجام شده از طرف یگان حفاظت و همکاری معاونت املاک و حقوقی اداره کل و ادارات راه و شهرسازی شهرستانهای فارس و براساس دستور قضایی انجام شده است.

مهدوی نژاد متذکر شد: یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی فارس وظیفه حفظ و حراست از زمین های دولتی را بر عهده داشته و با متصرفان غیرقانونی برخورد قاطع خواهد کرد و به طور مستمر بر اراضی ملی نظارت و گشت زنی دارد.

فرمانده یگان حفاظت راه و شهرسازی فارس از شهروندان درخواست کرد که در صورت مشاهده و یا اطلاع از تصرفات غیرقانونی اراضی  ملی مراتب را به یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی به شماره 07136490717 اطلاع دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: