• دوشنبه ۱۴ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 978-4380-5
  • خبرنگار : 014
  • منبع خبر : ----

مدیرکل کانون پرورش فکری فارس:

انجمن شعر و کتاب در شیراز افتتاح می‌شود

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس اعلام کرد که به مناسبت هفته کتاب، انجمن شعر و کتاب در شیراز راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، زهرا افتخاری دوشنبه ۱۴ آبان در یک کنفرانس خبری به تشریح ویژه برنامه‌های هفته کتاب در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس پرداخت .

وی با یادآوری اینکه کانون پرورش فکری به عنوان کتابخانه تخصصی کودک و نوجوان نیم قرن است که در این حوزه به شکل تخصصی فعالیت می‌کند، افزود: در بیست و ششمین هفته کتاب، برنامه‌های کتاب محور در 56 مرکز فرهنگی هنری فارس برگزار می‌شود .

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس، قدردانی از کتابخوان‌های مستمر، برگزاری نشست‌های نقد ادبی و اجرای دو نمایش عروسکی را از برنامه‌های پیش بینی شده برای بزرگداشت هفته کتاب عنوان کرد .

افتخاری با بیان اینکه هم‌اینک حدود 202 روستا در استان فارس تحت پوشش واحدهای سیار کتابخانه‌ی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس قرار دارد، گفت: هدف اصلی ما ترویج کتابخوانی است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس گفت: برنامه‌ای تحت عنوان سفر کتاب پیش‌بینی شده است که طی آن هزار جلد کتاب در اختیار مراکز تحت پوشش این کانون در روستاهای فارس قرار می‌گیرد.

وی همچنین از اجرای برنامه ‌های کتاب محور در 56 مرکز فرهنگی و هنری تحت پوشش کانون در فارس خبر داد و با بیان اینکه برنامه‌های مد نظر در بخش‌های مربیان و کتابداران و اعضا برگزار خواهد شد، قدردانی از کتابخوان‌های مستمر و نشست‌های نقد ادبی را از دیگر برنامه‌های مد نظر عنوان کرد.

افتخاری از اجرای ۲ نمایش عروسکی در هفته کتاب خبر داد و افزود: در تمامی مراکز فرهنگی و هنری تحت پوشش کانون پرورش فکری کودک و نوجوان فارس این نمایش اجرا می‌شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: