• دوشنبه ۱۴ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 978-4580-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی فارس مطرح کرد:

اجرای 1800 برنامه به مناسبت هفته کتاب در فارس

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان فارس اعلام کرد که به مناسبت هفته‌ی کتاب، بیش از 1800 عنوان برنامه خرد و کلان در بخش‌های مختلف در استان فارس اجرا می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، روح‌الله منوچهری دوشنبه 14 آبان در نشست خبری مشترک مدیران فرهنگی استان فارس برای تشریح برنامه‌های هفته کتاب، گفت: برنامه‌های پیش بینی شده برای گرامیداشت هفته کتاب از 19 تا 30 آبان اجرا خواهد شد.

او با اشاره به پذیرش عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی فارس در این ایام، از راه‌اندازی سالن کنفرانس با عنوان سالن کتابدار و افتتاح 3 کتابخانه در استان فارس خبر داد.

منوچهری با بیان اینکه عملیات اجرایی یک کتابخانه عمومی در فارس نیز آغاز می ‌شود، از برپایی نشست‌های متعدد کتابخوانی خبر داد و گفت: یکی از این نشست‌ها در زندان عادل آباد اجرا می‌شود.

این مدیر فرهنگی از برگزاری نشست کتابخوان صلح و پاکبان و مدرسه‌ای خبر داد و گفت: نقد و بررسی و رونمایی کتاب نیز از دیگر برنامه ‌های این ایام خواهد بود و علاوه بر آن برنامه پیاده‌روی خانوادگی با عنوان پای کتاب در روز 24 آبان نیز اجرا می‌شود.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی فارس به ساماندهی مجموعه‌های شخصی اشاره و اضافه کرد: 4 کتابخانه شخصی در قالب طرح ماندگاران ساماندهی شد که آخرین مورد آن کتابخانه‌ شخصی علی سامی با چهارهزار جلد کتاب است.

منوچهری همچنین اعلام کرد که امسال 60 کتابخانه به اینترنت مجهیز خواهد شد و مسابقه کتابخوانی اینترنتی نیز برگزار می ‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: