• چهارشنبه ۱۶ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 978-2773-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مسئول روابط عمومی سپاه فجر فارس خبرداد:

آغاز اعزام 23 هزار دانش‌آموز به اردوی راهیان نور

مسئول روابط عمومی سپاه فجر استان فارس گفت: از امروز، چهارشنبه 16 آذرماه اعزام دانش‌آموزان به اردوهای راهیان در فارس آغاز می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، سرگردپاسدار، جلال یارمحمدی چهارشنبه 16 آبان به خبرنگاران گفت: اولین کاروان دانش‌آموزی اردوی راهیان نور، صبح امروز در قالب 17 دستگاه اتوبوس از ناحیه مقاومت احمدبن موسی(ع) راهی مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس شدند.

یارمحمدی ادامه داد: اعزام 23 هزار دانش‌آموز در دومرحله اجرایی خواهد شد؛ اولین مرحله ویژه دانش آموزان دختر است که از 16 آبان 97 لغایت 20 آذر انجام می‌شود و مرحله دوم ویژه دانش‌آموزان پسر خواهد بود که از اول بهمن تا 30 بهمن اجرایی خواهد شد.

او خاطرنشان کرد: طبق پیش بینی های انجام شده و برای استفاده هرچه بهتر دانش آموزان از این اردوی معنوی ، برای هر دستگاه اتوبوس یک خادم الشهدا، یک راوی و یک روحانی پیش بینی شده است تا در طول مسیر و در مناطق عملیاتی کنار دانش آموزان باشند.

یارمحمدی گفت: یکی از راه‌های آشنایی نسل های جدید انقلاب با آرمان ها امام راحل و شهدا، بازدید از مناطق عملیاتی و زیارت مشهد شهدای کربلای ایران است .

مسئول روابط عمومی سپاه فجر فارس این اردوی معنوی را فرصت مناسبی برای دانش آموزان دانست و گفت: شنیدن روایت زندگی مدافعان حریم دین و میهن می‌تواند تاثیر قابل توجهی خصوصا در نوجوانان و جوانان برای «الگوسازی» و «الگوگیری» از آن رادمردان خداباور بی ادعا داشته باشد .

یار محمدی اهداف اردوی راهیان نور دانش آموزی را آشنایی نسل جوان و نوجوان با فرهنگ دفاع مقدس، معرفی الگو ها و اسطوره های ارزشی دفاع مقدس برای نسل حاضر، تحکیم پیوند ارزشی و فرهنگی نسل جوان دوران دفاع مقدس با نسل جوان امروز و همچنین معرفی و حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس عنوان کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: