• شنبه ۱۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-3674-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس اعلام کرد:

الزام واحدهای صنعتی برای ثبت اطلاعات در سامانه جامع انبار

مدير عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان فارس از الزام واحدهاي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي به ثبت اطلاعات در سامانه جامع انبار خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، احد فتوحی شنبه 19 آبان در جمع خبرنگاران گفت: تمام واحدهای تولیدی، صنعتی و صنفی فعال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان فارس باید موجودی، ورودی و خروجی کالاها را در سامانه جامع انبار ثبت کنند.

وی تصریح کرد که اگر شرکت یا واحد تولیدی اقدام لازم را در زمینه ثبت اطلاعات خواسته شده در سامانه انبار انجام ندهد، مشمول قانون احتکار خواهد شد.

فتوحی با یادآوری نشانی اینترنتی   www.nwms.ir برای ثبت اطلاعات مربوط به انبار مراکز تولیدی، صنعتی و صنفی، گفت: راه اندازی این سامانه برای اجرای ماده 23 آیین‌نامه اجرایی مواد پنج و شش قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس تعریف قانونی، مراکز مشمول شامل انبارها، مراکز دپو، سیلوها، سردخانه‌ها، واحدهای تولیدی، کارخانه‌ها، معادن، اصناف و مزارع کشاورزی است که باید همه ورودی و خروجی خود را در این سامانه ثبت کنند .

فتوحی ادامه داد: ثبت‌نام کنندگان در سامانه حساب کاربری دارند که بر مبنای آن انباردار باید به این حساب کاربری وارد شده و علاوه بر اینکه موجودی کالای خود را ثبت می‌کند، ورودی و خروجی کالاهای بارنامه‌ای و غیر بارنامه‌ای را نیز درج کند .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: