• یکشنبه ۲۷ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 978-4873-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

معرفی سرپرست فرمانداری شیراز

آیین تکریم فرماندار سابق و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان شیراز یکشنبه 27 آبان و با حضور مسئولان برگزار شد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، به دنبال پایان خدمت حیدر عالیشوندی، فرماندار سابق شهرستان شیراز به دلیل اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان، طی مراسمی اسفندیار احمدی‌منش به عنوان سرپرست فرمانداری در این شهرستان معرفی شد.

فرماندار سابق شهرستان شيراز در این آیین که با حضور سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری فارس برگزار شد، با ابراز خرسندی از واگذاری مسئولیت، گفت: طي مدت تصدي مسئوليت فرمانداري از حقوق مردم دفاع كردم و به آنها بدهكار نيستم .

حيدر عاليشوندي با بيان اينكه طي چهار سال تلاش كرديم تا جايگاه فرمانداري شهرستان شیراز ارتقا يابد، خاطرنشان كرد: سه انتخابات را با سخت‌ترين شرايط بدون بروز كوچكترين مشكل سپري كرديم .

وي با بيان اينكه جمهوري اسلامي يكي از امن‌ترين كشور نه تنها در خاورميانه كه در جهان است، عنوان كرد: همه دنيا مي‌خواهند امنيت ما را خراب كنند اما احساس امنيت در همه جاي كشور هويداست .

سرپرست معاونت سياسي امنتي استانداري فارس نيز با بيان اينكه استانداري نظارت عالي خود را بر عملكرد ادارات اجرايي در اين شرايط براي حمايت از مردم در دستور كار قرار داده است، تاكيد كرد: مردم بارها همراهي خود را در صحنه‌هاي مختلف نشان داده‌اند و مي‌طلبد كه به پاس اين همراهي تلاش خود را براي رفع تنگناها بيشتر كنيم .

احمد احمدي‌زاده همچنين جمهوري اسلامي ايران را به مثابه يك جزيره ثبات معرفي و اضافه کرد: امنیت، ظرف توسعه است و با ثبات امنیتی به توسعه پایدار خواهيم رسيد .

احمدی‌زاده با طرح این ادعا که امنیت در فارس و شهرستان شیراز به نسبت گذشته ارتقاء مناسبی داشته است، خاطرنشان کرد که حواشی سیاسی نسبت به گذشته در فارس و شیراز بسیار کمتر شده است.

سرپرست معاونت سیاسی استانداری فارس با بیان اینکه شيراز از كلانشهرهايي است كه با آسیب‌هاي اجتماعی متعددی روبه‌رو است، گفت: علي‌رغم تلاش‌هاي انجام شده اما نيازمند همدلي و انسجام بيشتر مسئولان براي مديريت و كنترل اين آسيب‌ها هستیم .

اسفنديار احمدي‌منش، سرپرست فرمانداري شهرستان شيراز نيز طی سخنانی به تشریح اهمیت پست فرمانداری و حساسیت‌های شیراز، به ارائه دیدگاه‌های خود پرداخت.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: