• دوشنبه ۲۸ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 978-5173-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

فرمانده سپاه محمدرسول‌الله شیراز:

هفته بسیج 150 برنامه اجرا می‌شود

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) شیراز با تبریک هفته بسیج از اجرای 150 ویژه برنامه به مناسبت بزرگداشت این ایام خبر داد و گفت: در هفته بسیج، میقات صالحین باحضور هزار بسیجی در محدوده شمال شهرستان شیراز برگزار می‌شود .

به گزارش ایسنا منطقه فارس، سرهنگ سید حسین حسینی، دوشنبه 28 آبان در جمع خبرنگاران گفت: شعار محوری هفته بسیج امسال «بسیج مظهر ایستادگی، پیشرفت، وحدت و خدمت» تعیین شده که در تمام برنامه‌های تدوینی مد نظر قرار دارد.

او با بیان اینکه 150 ویژه‌ برنامه پیش بینی شده توسط این ناحیه از سپاه در شهرستان شیراز، با همکاری واحدها و اقشار مختلف بسیج و در محدوده شمال این شهرستان برگزار خواهد شد، گفت: برنامه‌ها از 29 آبان آغاز خواهد شد.

حسینی گفت: تجمع بزرگ بسیجیان روز 5 آذر و در سالروز تشکیل بسیج در شمال شیراز، میقات صالحین با حضور هزار بسیجی  پیش از خطبه‌های نمازجمعه در شهرک گلستان، گویم و صدرا، مسابقات ورزشی، پیاده روی خانوادگی در شهر گویم، تجلیل از بسیجیان نمونه، خدمت رسانی پزشکی در محله گویم و قصرقمشه، کارگاه‌های مشاوره و تربیتی، نهضت روشنگری و ... از شاخص‌ترین برنامه‌های این ناحیه در بزرگداشت هفته بسیج است.

بازگو کردن دغدغه‌های مردم از سر دلسوزی است نه تقابل

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) شیراز همچنین بیان دغدغه‌های مردم را از سر دلسوزی دانست و گفت: بسیج شبکه‌ای بزرگ و مرتبط با مردم است؛ امروز هم گرانی و مشکلات اقتصادی به مهمترین دغدغه مردم بدل شده لذا اگر مطالب عنوان شده توسط مردم بازگو و صحبت از سوء مدیریت می‌شود، از سر دلسوزی قلمداد شود نه تقابل.

حسینی با اشاره به اینکه امسال با ساماندهی 19 گروه جهادی بسیج در محله و روستاهای اطراف، در تعمیر و ساخت خانه به افراد بی بضاعت و احداث خانه عالم کمک شد، گروه‌های جهادی با حضور در محله‌ها، افراد کم بضاعت را شناسایی کرده و به آنان در انجام اقدامات تعمیراتی و عمرانی کمک می‌کنند.

این مسئول نظامی در سپاه پاسداران با بیان اینکه گشت‌های محله محور بسیج با هدف تامین امنیت مردم از آذرماه سال گذشته شروع شده است، گفت: با حضور خودجوش جوانان بسیجی این طرح همچنان ادامه دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: