• سه شنبه ۲۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 978-5373-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

جانشین سپاه فجر فارس:

مطالعه و تحقیق پیش نیاز مطالبه‌گری است

جانشین سپاه فجر استان فارس گفت: برای مطالبه‌گری تخصصی ابتدا باید بر روی موضوع تحقیق و مطالعه انجام داد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، به نقل از سپاه فجر فارس، سردار یدالله بوعلی در جمع کارکنان ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با اشاره به اولویت‌های کاری بسیج دانشجویی، گفت: برای مطالبه گری تخصصی باید ابتدا مطالعه و تحقیق و سپس با توجه به مستندات اقدام انجام داد.

وی با تاکید بر خلاقیت و نوآوری در انجام فعالیت‌ها گفت: دوره طرح ولایت دانشجویی یکی از بهترین و موثرترین دوره‌ها بوده که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد و در این راستا باید نگاه ماهیتی و محتوایی به دور داشت.

جانشین فرماندهی سپاه فجر استان فارس در ادامه با تاکید بر پایگاه محوری بیان کرد: باید در راستای استعداد یابی و رشد افراد و دانشجویان بسیجی و انقلابی تلاش کرد که نیازمند برنامه ریزی دقیق هستیم.

بوعلی با اشاره به وضعیت خوابگاه‌های دانشجویی افزود: با توجه به اهمیت خوابگاه‌های دانشجویی باید در این مکان ها کار فرهنگی انجام داد.

وی برهم افزایی در انجام ماموریت‌ها تاکید و اضافه کرد: نقش بسیج دانشجویی در معرفی موثر ظرفیت‌های موثر یک فرد در سطوح مختلف مهم است.

براساس این گزارش در نشست یاد شده، کارکنان ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس نیز به ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های بسیج دانشجویی پرداختند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: