• سه شنبه ۶ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 979-874-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز:

ورودی‌های شیراز ساماندهی خواهد شد

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز با بیان اینکه، ورودی‌های شیراز، سال‌ها با مشکلات فنی و زیباسازی مواجه بوده است، تاکید کرد که پروژه‌هایی برای ساماندهی تمام ورودی‌ها به این کلانشهر اجرایی شده است که با جدیت دنبال و تکمیل می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، حسین آرگیو سه‌شنبه 6 آذر در حاشیه بازدید از ورودی‌های شیراز، گفت: یکی از موضوعات مهم در مباحث شهری، زیبایی ورودی‌های شهر است؛ زیرا هر مسافر و گردشگری، اولین برداشت خود از شهر را در مسیر ورودی شهرها دریافت می‌کند.

آرگیو با بیان اینکه ورودی شرقی شیراز، محوری شریانی، مهم و پرتردد محسوب می‌شود، گفت: مسیر شرقی شیراز اتصال دهنده این کلانشهر به شریانی ترانزیتی است که از ابعاد مختلف اهمیت دارد.

وی با تصریح اینکه ورودی شرقی شیراز باید از ابعاد فنی و مهندسی بازسازی و اصلاح شود، گفت: یکی از دلایل بروز مشکل در آسفالت این مسیر، ایرادات زیرساختی است.

آرگیو با بیان اینکه اجرای این پروژه بر اساس اصول فنی در زیرسازی، زهکشی، انتقال آب‌های سطحی و روسازی خواهد بود افزود: ابتدا برای هدایت ترافیک در این مسیر پر تردد، بازسازی کندرو در محور جنوبی در حال انجام است .

معاون شهردار شیراز افزود: با همکاری مناطق 2، 5 و 7 شهرداری، بهسازی این بزرگراه در راستای بهبود عبور و مرور و بهبود منظر شهری انجام می‌شود .

وی با اشاره به سایر ورودی‌های شیراز، گفت: شیراز چهار ورودی از سمت شمال شرقی، شمال، شمالغربی و جنوب دارد که در بعضی از این ورودی‌ها اقدامات بهسازی اجرایی شده است.

آرگیو گفت: در ورودی‌های شیراز با اجرای تقاطع غیرهمسطح، تعریض محور، بهسازی روکش و بهبود فضای سبز، اقدامات خوبی را اجرایی کرده‌ایم که تداوم دارد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز تاکید کرد که اجرای طرح بهسازی و بعضا بازسازی ورودی‌های شیراز بدون همکاری سایر دستگاه‌ها و سازمان‌ها خصوص اداره‌های خدمات رسان، امکان پذیر نیست.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: