• چهارشنبه ۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-2714-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

كشف 150 کیلوگرم موادمخدر در فارس

پلیس فارس از کشف حدود 150 کیلوگرم مواد مخدر از انواع تریاک و هروئین در شهرستان‌های شیراز، نی‌ریز و داراب و طی عملیات‌های جداگانه خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از سایت پلیس فارس، فرمانده انتظامي شهرستان ني‌ريز از توقيف يك دستگاه سمند و كشف 4 كيلو و 500 گرم هروئين در آن شهرستان خبر داد.

سرهنگ سيد خالد يوسفي گفت: ماموران انتظامي شهرستان نی ریز در ايست و بازرسي "قطرويه" اين شهرستان حين كنترل خودروهاي عبوري به يك دستگاه سواري سمند مشكوك شده و در بازرسی از آن 4 کیلو و 500 گرم هروئین کشف کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه موادمخدر کشف شده در رکاب این خودرو جاسازی شده بود، گفت: یک دستگاه ام وی ام با سه سرنشین نیز که اسکورت محموله موادمخدر بود متوقف و سرنشینان آن بازداشت شدند.

براساس این گزارش، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس نیز از کشف مقدار 53 کیلوگرم تریاک از یک اتوبوس و دستگیری 3 متهم به قاچاق خبر داد.

سرهنگ عبدالله خسروانی گفت: پس از آگاه شدن ماموران از جابه جایی مقادیری موادمخدر با استفاده از یک اتوبوس، محورهای مواصلاتی را تحت کنترل درآورده و در نهایت اتوبوس مورد نظر را شناسایی کردند.

وی با بیان اینکه خودروی مورد نظر پس از طي مسافتي تعقيب و گريز متوقف و مقدار 53 کیلوگرم تریاک از آن کشف شد و سه متهم به قاچاق در این رابطه دستگیر شدند.

این گزارش به نقل از فرمانده انتظامی شهرستان داراب، حاکی از کشف 88 کیلو و 760 گرم تریاک از یک دستگاه پراید و دستگیری متهم مربوطه  است.

سرهنگ عبدالرضا ضربت گفت: در اجرای طرح مبارزه با مواد مخدر، ماموران انتظامي شهرستان داراب هنگام كنترل خودروهاي عبوري به یک دستگاه پرايد مظنون شدند .

وي افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتي در عمليات غافلگيرانه خودرو موصوف را متوقف  و در بازرسي از آن، مقدار 88 کیلو و 760گرم ترياك كشف و راننده آن را دستگير كردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: