گزارش تصویری
آغاز عملیات اجرایی پیست موتورسواری شیراز
عكس  13:45:33 1397/09/11
979-882-5 كد خبر

عملیات اجرایی احداث پیست موتورسواری و اتومبیلرانی در مجموعه ورزشی پارس شیراز و با حضور مسئولان آغاز شد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس یکشنبه 11 آذر در مراسم آغاز عملیات اجرایی ساخت پیست موتورسواری و اتومبیلرانی شیراز، گفت: شور و نشاط علاقمندان به ورزش موتورسواری و اتومبیلرانی ما را ملزم به احداث یک پیست استاندارد کرده است .

حیدرعلی کامیاب با بیان اینکه هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی فارس رونق خوبی در این ورزش ایجاد کرده‌اند، گفت: علاقه جوانان به موتورسواری و شور و نشاطی که به این ورزش نشان داده‌اند عامل انگیزشی خوبی برای ایجاد یک پیست استاندارد بود.

کامیاب گفت: ورزشگاه پارس 64 هکتار مساحت دارد و جانمایی مکان‌های ورزشی و رفاهی در آن انجام شده است؛ به طوریکه اکنون عملیات احداث خانه کاراته، هتل ورزش، سالن دوچرخه سواری یا دوومیدانی، سالن‌های تخصصی رشته‌های مختلف و پیست موتورسواری در این مجموعه جریان دارد.

او ابراز امیدواری کرد که در آینده ای نزدیک تمام هیئت‌های ورزشی فارس در این مجموعه ورزشی مستقر شده و یک پردیس ورزشی در فارس ایجاد شود.

کامیاب، پیش بینی فضاهایی نظیر توقفگاه خودرو، را ترغیب کننده شهروندان برای حضور در این ورزشگاه و شرکت در فعالیت‌های ورزشی دانست و گفت: در آینده امکان فعالیت در تمام رشته‌های ورزشی در ورزشگاه پارس شیراز وجود خواهد داشت.

وی با بیان اینکه دولت قادر نیست همه قسمت‌های این مجموعه را تکمیل کند، گفت: برای اینکه از همه نقاط این مجموعه ورزشی بخوبی استفاده شده و هرچه زودتر مکان‌های تخصصی مورد بهره برداری قرار گیرد، باید بخش خصوصی وارد شود .

کامیاب خاطرنشان کرد که برای احداث این پیست موتورسواری هم هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان فارس با مشارکت بخش خصوصی همکاری خواهد داشت.


خبرنگار:
انتهاي پیام
ارسال خبر به دوستان
* گیرنده(ها):
آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: