• یکشنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 979-1776-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

بازدید مدیرکل آموزش فنی حرفه‌ای فارس از جهاددانشگاهی استان/
تفاهم برای گسترش همکاری‌های آموزشی

حشمت کوشکی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای فارس طی بازدیدی از جهاددانشگاهی استان فارس با مظاهر بابایی رئیس این نهاد علمی، فرهنگی گفت و گو کرد .

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس، حشمت کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس یکشنبه 11 آذرماه ضمن بازدید از جهاد دانشگاهی استان فارس با مظاهر بابایی رئیس این نهاد علمی فرهنگی دیدار و دو طرف در راستای ایجاد و توسعه همکاری دوجانبه آموزش‌های مهارتی بر اساس ظرفیت هر سازمان گفت و گو کردند.

مدیر کل فنی حرفه ای استان فارس، با اشاره به همکاری‌های آموزشی با جهاد دانشگاهی و آغاز دوره‌های ضمن خدمت، این دوره‌ها را ارزشمند ارزیابی و اضافه کرد: تبادل تفاهم‌نامه با مراکز دانشگاهی و سازمان‌های حمایتی از اولویت ‌های این سازمان بوده است .

حشمت کوشکی در ادامه ضمن بر شمردن راه‌های همکاری، پیشنهاد تشکیل شورای مهارت در استان فارس و با حضور سازمان‌های متولی را مطرح کرد.

رئیس جهاددانشگاهی استان فارس نیز گفت: آموزش‌های مهارتی از نیازهای ضروری جامعه امروز و یک الویت اجتناب ناپذیر است.

مظاهر بابایی گفت: دو مجموعه بزرگ فنی و حرفه‌ای و جهاد دانشگاهی با سابقه بیش از سه دهه آموزش‌ و پتانسیل بسیار بالای نیروی انسانی و امکانات با توجه به شرایط کنونی و افزایش بیکاری می‌توانند پاسخگوی بخش بزرگی از این معضل باشند .

وی با توجه به این که تعامل و همکاری بین سازمانی باعث می‌شود که این پتانسیل‌ها افزایش یابد و خدمت‌رسانی به نخو احسن انجام شود، بیان کرد که منیت‌های سازمانی در استان باید از بین برود و هر سازمان‌ خود را مکلف بداند که با ایجاد تفاهم و تعامل بین‌سازمانی خدمات ارزنده‌ی خود را به بهترین نحو به هم‌استانی‌های عزیز ارایه کند .

رئیس جهاد دانشگاهی فارس گفت: جهاددانشگاهی نیز با این نگرش، در هر نقطه‌ای از استان احساس نماید که می‌تواند مثمرثمر واقع شود، آماده همکاری و ارایه خدمات می‌باشد .

بابایی از تدوین یک تفاهم‌نامه بین جهاددانشگاهی و اداره کل فنی و حرفه‌‎ای فارس خبر داد که به زودی امضا و مبادله خواهد شد و زمینه‌های رشد و گسترش فعالیت‌های آموزشی طرفین را بهره‌‎مندی جامعه هدف از این فعالیت‌ها را فراهم می‌کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: