• دوشنبه ۱۲ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 979-2274-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیر دفتر نظارت برخدمات مشترکین توزیع برق شیراز:

امکان صدور غیرحضور قبض بستانکاری برق در شیراز فراهم شد

مدیر دفتر نظارت بر خدمات مشترکین توزیع برق شیراز گفت: با تلاش همکاران، قابلیت‌های پرتال این شرکت خصوصا در قسمت خدمات مشترکین، توسعه یافته و امکان صدور قبض بستانکاری به شکل غیرحضوری فراهم شده است .

به گزارش ایسنا منطقه فارس غلامرضا ذنوبی دوشنبه 12 آذر در جمع خبرنگاران گفت: با توسعه قابلیت‌های پرتال توزیع برق شیراز، قابلیت صدور قبض افزایش بستانکاری اشتراک برق، ایجاد شده است .

وی توضیح داد: این قابلیت امکانی فراهم می‌کند که مشترک برق از قطع انشعاب ناشی از پرداخت نشدن هزینه به دلایل مختلف نظیر تخلیه محل، مسافرت طولانی و دیگر موارد ممانعت کند .

وی گفت: با استفاده از این قابلیت مشترکانی که قصد مسافرت طولانی مدت یا تخلیه محل سکونت یا کار خود را دارند یا مشترکانی که پرداخت قبوض را فراموش می کنند، امکان دریافت قبض افزایش بستانکاری را خواهند داشت .

ذنوبی با تصریح اینکه ممانعت از قطع انشعاب و هزینه‌های ناشی از اتصال مجدد، مهمترین تاثیر ایجاد این زیرساخت محسوب می‌شود، گفت: مشترکان می‌توانند از طریق زیرساخت اینترنتی و از هر محلی با ورود به پرتال شرکت توزیع برق شیراز، قبض مورد درخواست را دریافت و مبلغ آن را پرداخت کنند .

مدیر دفتر نظارت بر خدمات مشترکین توزیع برق شیراز گفت: دفاتر پیشخوان دولت نیز با استفاده از همین قابلیت قادر به دسترسی به امکان گفته شده و صدور قبض مورد نظر خواهند بود .

ذنوبی یادآور شد: این قابلیت در قسمت خدمات غیر حضوری مشترکین پیش بینی شده و زمینه بهبود روش ها و توسعه خدمات غیر حضوری و رفع تمام تبعات آن را فراهم خواهد کرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: