• دوشنبه ۱۲ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 979-2574-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

تصویب لایحه‌ی تغییر تعرفه و حق انشعاب آب و فاضلاب توسط شورای شیراز

اعضای شورای اسلامی شهر شیراز با تغییر تعرفه آب بها و حق انشعاب آب و فاضلاب موافقت کردند.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، شورای اسلامی شهر شیراز در جلسه علنی عصر دوشنبه 12 آذر، با افزایش تعرفه آب و تغییر قیمت حق انشعاب آب و فاضلاب، موافقت کرد.

بر اساس این مصوبه، نرخ آب و انشعاب آب و فاضلاب در بخش های مختلف خانگی و تجاری و متناسب با مساحت، میزان مصرف مشمول افزایش خواهد شد.

سخنگوي شوراي شهر شيراز نیز در جمع خبرنگاران با اشاره به تصويب لایحه‌ی افزايش تعرفه آب بها و حق انشعاب آب و فاصلاب، توسط شورا، گفت: این اقدام در راستاي قانون ايجاد تسهيلات براي توسعه طرح‌هاي آب و فاضلاب در در شیراز انجام شده است.

نواب قائدی افزود: براساس این مصوبه در بخش خانگي فروش آب از صفر تا ٢٠ مترمكعب يك ريال و از ٢٠ تا ٤٠ مترمكعب ٣ ريال و بيش از ٤٠ مترمكعب ٤ ريال افزايش خواهد يافت .

وي ميزان افزايش در بخش غيرخانگي را نزديك به ٩٠ درصد اعلام كرد و گفت: آب بهاء در اين بخش از هر مترمكعب ٢٧٠ تومان به ٥٠٠ تومان افزايش می‌یابد .

سخنگوي شوراي شهر شيراز خاطرنشان كرد: درآمدهاي حاصل از افزايش اين تبصره به طرح‌هاي توسعه فاصلاب و شبكه آب شهري اختصاص خواهد يافت و در يك حساب جداگانه صرف هزينه كرد اجراي زيرساخت‌هاي آب در كلانشهر شيراز خواهد شد .

به گزارش ایسنا این مصوبه باید از سوی فرمانداری شیراز تایید شود تا قابلیت اجرایی داشته باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: