• چهارشنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-5414-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

كشف 24 قطعه پرنده وحشی در شیراز

فرمانده انتظامي شهرستان شيراز اعلام کرد که 24 قطعه پرنده وحشي غيرمجاز در بازرسي از يك باب منزل در اين شهرستان کشف شد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از سایت پلیس فارس، سرهنگ دلاور القاصي مهر در تشریح این خبر گفت: ماموران كلانتري "30 ركن آباد" شهرستان شيراز در پي كسب خبر مبني بر فعاليت فردي در خصوص نگهداري و فروش پرندگان وحشي، بلافاصله موضوع به صورت ويژه در دستور كار خود قرار دادند.

وي افزود: ماموران پس از هماهنگي قضائي با همكاري اداره محيط زيست به محل مورد نظر اعزام و در بازرسي از يك باب منزل مسكوني، تعداد 24 عدد پرونده وحشي از نوع "سهره و طرقه" كشف و يك نفر در اين خصوص دستگير و تحويل مراجع قضائي شد.

فرمانده انتظامي شيراز با بيان اينكه پرنده هاي مكشوفه تحويل نماينده محيط زيست شد، گفت: نيروي انتظامي به عنوان مجري قانون با متخلفان و شكارچيان به شدت و برابر قانون برخورد خواهد كرد .

دستگيري باند سارقان درو ن خودرو با اعتراف به 40 فقره سرقت

فرمانده انتظامي شيراز همچنین از دستگيري باند 3 نفره سارقان درون خودرو با 40 فقره سرقت  در اين شهرستان خبر داد .

القاصی مهر بيان كرد: در پي وقوع چند فقره سرقت درون خودرو در حاشيه شهرستان شيراز، موضوع شناسايي و دستگيري سارقان در دستور كار ماموران قرار گرفت .

وي افزود: ماموران با گشت زني هاي محسوس و نامحسوس و كشف سرنخ هاي به جامانده، موفق شدند اعضاي باند 3 نفره سارقان را در يكي از محله هاي شيراز شناسايي و در يك عمليات ضربتي آن ها را دستگير كنند .

فرمانده انتظامي شيراز با بيان اينكه متهمان پس از انتقال به كلانتري در بازجويي فني و تخصصي به 40 فقره سرقت درون خودرو اقرار كردند، گفت: متهمان تحويل مراجع قضائي و از آن طريق روانه زندان شدند .

القاصي مهر از شهروندان خواست كه خودرو خود را به وسايل ايمني همچون قفل فرمان، قفل پدال و دزدگير مجهز كرده و از پاركينگ هاي مطمئن براي پارك خودرو استفاده كنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: