• جمعه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 979-3073-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

سرپرست استانداری فارس:

برنامه‌های فرهنگی و هنری به شهرها هویت می‌بخشد

سرپرست استانداری فارس، با تاکید بر اینکه هویت بخشی در شهرهای جدید از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است ، خاطرنشان کرد: برگزاری چنین جشنواره ها و برنامه های هنری بدون تردید نقش تاثیرگذاری در شکل گیری هویت در این شهرها دارد .

به گزارش ایسنا منطقه فارس، یدالله رحمانی شامگاه پنجشنبه 15 آذر در اختتامیه جشنواره فیلم و عکس شهروندان شهرهای جدید کشور که به میزبانی شهر صدرا برگزار شد، گفت: مدیران دولت تدبیر و امید مخصوصا در شرایط کنونی جامعه باید شادی و نشاط و امیدواری را به جامعه  تزریق کنند.

وی افزود: تزریق شادی و امید با بهره برداری از یک پروژه عمرانی، فرهنگی، ورزشی، کارخانه و واحد تولیدی و... یا با برگزاری برنامه‌های مانند این جشنواره امکان پذیر می‌شود .

رحمانی همچنین به آغاز عملیات اجرایی دو پروژه مصلا و خانه هنرمندان صدرا در دهه فجر امسال اشاره کرد و از دست اندرکاران شرکت عمران شهرهای جدید خواست فضای لازم برای احداث نمایشگاه آثار هنری در  پروژه خانه هنرمندان شهر صدرا در نظر گرفته شود .

سرپرست استانداری فارس با بیان اینکه محله سازی یکی از سیاست های خوب در شهرهای جدید است، ابراز امیدواری کرد محله‌ای برای هنرمندان در شهر صدرا ایجاد شود و در فضای پیرامونی این محله نیز پروژه های مرتبط فرهنگی ایجاد شود .

وی همچنین از متولیان شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید خواست مصوبات هیئت مدیره شرکت عمران شهرصدرا به منظور توسعه شهر را با عنایت و اهتمام ویژه به تصویب برسانند .

رحمانی همچنین تاکید کرد که همه دستگاه‌های اجرایی مکلف هستند بر اساس سرانه هایی که در شهرهای جدید وجود دارد از محل اعتبارات خود پروژه‌هایی در راستای توسعه این شهرها تعریف کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: