• شنبه ۱۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 979-3373-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

فرماندار ویژه لارستان:

پویایی دانشجو زیرساخت توسعه است

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان پویایی دانشجو را زمینه ساز رشد و توسعه اجتماع دانست و تاکید کرد: نقش دانشجویان  نقشی اساسی،‌ زیربنایی، تأثیرگذار، وحدت آفرین، استکبارستیزی و عدالت طلبی است .

به گزارش ایسنا منطقه فارس، به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در جمع دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی لارستان ضمن گرامیداشت روز دانشجو، گفت: شانزده آذر نقطه عطف تاریخ انقلاب اسلامی و شروع حرکت جنبش دانشجویی در مسیر استکبارستیزی و استقلال ایران است.

وی با اشاره به روند ایجاد جنبش دانشجویی در شانزده آذر سال 1332 و تداوم حرکت این جنبش تا امروز، لزوم توجه به مبانی استکبارستیزی و استقلال خواهی را از سوی دانشجویان مد نظر قرار داد.

  معاون استاندار فارس ادامه داد: بنده به همان اندازه که در شهرستان علاقه مندم رونق اقتصادی، فعالیت اجتماعی و کارهای فرهنگی نهادینه شود و از نظر فرهنگی تقویت بشویم، به همان اندازه هم  از فعالیت‌های سیاسی در شهرمان به ویژه در دانشگاه‌ها حمایت خواهیم کرد و وظیفه اصلی ما به عنوان نمایندگان دولت در کنار سایر وظایف دیگر، بستر سازی برای فعالیت های سیاسی، آزاد، سالم و قاعده مند و قانونمند است و حمایت مان هم صرفاً بر همین مبناست و تا آنجائیکه قانون مشخص کرده است آن بستر را در فضای دانشگاه و چه در بیرون از دانشگاه فراهم می‌کنیم.

وی افزود: شما دانشجویان، مدیران آینده این مملکت، متخصصین عرصه اجرایی و تصمیم گیری و تصمیم سازان آینده کشور هستید، به همان اندازه که در روز دانشجو این روز گرامی داشته می شود، به همان اندازه هم فعالیت های سیاسی ارزنده و قانونمند ادامه داشته باشد، اما نباید از بنیان های علمی که سرنوشت کشور در گرو آن است، غافل شوید .

فرماندار لارستان گفت: بنده امید دارم به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و با حمایت هایی که از قشر دانشجویان می شود و با عنایت به آگاهی بخشی که خود دانشجویان به جامعه می دهند، زمینه ای فراهم  شود که این بالندگی و افتخار و اقتدار منشاء تحول، دگرگونی و حرکت رو به جلو برای همه ما ایرانیان گردد و در این راستا آنچه  اهمیت دارد، ارزش گذاشتن به وقتی است که دانشجویان در دانشگاه صرف می کنند .

حسنی خطاب به دانشجویان تاکید کرد: آینده این کشور در دستان شماهاست.بنابراین فرصتی که در اختیار دارید و این فرصتی که شما از آن برخوردار هستید، قدرش را بدانید و فعالیت های خود را ادامه دهید و از این لحظات گرانبها در دوران دانشجویی کمال استفاده را ببرید .

فرماندار ویژه لارستان خاطرنشان کرد: اگر تک تک دانشجویان از نظر فکری پویا شوند و توانمندی های خود را در ابعاد علمی، اجتماعی و سیاسی ارتقاء بخشند، مطمئنا آینده کشور درخشان خواهد بود و خودباوری و اعتماد به نفس در کلان جامعه ایجاد و موجب اقتدار و عزت ملی می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: