• یکشنبه ۲ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9710-281-5
  • خبرنگار : 014
  • منبع خبر : ----

مربی کاراته در فارس:

هیئت کاراته فارس پیگیر وضعیت قهرمانان نیست

یک مربی کاراته در فارس مدعی شد که هیچ یک از مسئولان هیئت کاراته در این استان پیگیر حال قهرمانان نیست و این در حالی‌است که هیچ کجای دنیا قهرمان را به حال خود رها نمی‌کنند.

رحمان جوانمردی در گفت‌وگو با ایسنا منطقه فارس، بیان کرد: بهمن ماه سال گذشته مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته به میزبانی سنندج برگزار شد که از فارس نیز تعدادی کاراته کار حضور داشتند.

وی افزود: کاراته‌کاران و مربیان با هزینه شخصی به این مسابقه اعزام شدند و مقرر شد در صورت کسب مقام قهرمانی در سکوی اول تا سوم به اردوی تیم ملی دعوت شوند و پس از آن هیئت کاراته در یک مراسم ضمن تجلیل از قهرمانان، مبالغ هزینه شده را نیز پرداخت کنند.

این مربی کاراته ادامه داد: این مسابقه در دو رده نوجوانان و جوانان برگزار شد که در رده نوجوانان تقدیر از مدال‌آوران انجام شد اما در رده بزرگسالان همچنان بلاتکلیف مانده است.

جوانمردی که معتقد است هیئت کاراته استان فارس با این موضوع پس از گذشت یکسال دوگانه برخورد کرده است، اظهار کرد: در حالی که نفر سوم این دور از مسابقات را که شخصا مربی‌گری کردم اما ایشان در حال حاضر مصدوم است و حتی هزینه‌های درمانی را خود باید پرداخت کند.

این ورزشکار و مربی کاراته در فارس تاکید کرد که باید بدعتی ایجاد شود که حداقل اگر قهرمانی مصدوم شد از او حمایت درمانی شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: