• دوشنبه ۳ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9710-476-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

رئیس جهاددانشگاهی فارس:

ستاد بازسازی عتبات زمینه ساز گسترش فرهنگ شیعی است

رئیس جهاددانشگاهی استان فارس تاکید دارد که اقدامات و حرکت‌های ستاد بازسازی عتبات عالیات، زمینه ساز و تاثیرگذار بر ترویج و گسترش فرهنگ شیعی است.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، مظاهر بابایی دوشنبه سوم دیماه در دیدار رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات از جهاددانشگاهی فارس، با بیان اینكه این نهاد انقلابی همواره بر محور اهداف نظام جمهوری اسلامی حركت كرده است، گفت: جهاد دانشگاهی نهادی است كه گرایش به سمت جناح خاصی ندارد .

بابایی با بیان اینکه خبرنگاران ایكنا و ایسنا همواره پیگیر امور و اخبار مربوط به بازسازی عتبات عالیات بوده و هستند، افزود: جهاد دانشگاهی نهادی است كه گرایش به سمت جناح خاصی ندارد و از زمان تشكیل بر اساس اهداف نظام جمهوری اسلامی حركت كرده است .

وی با بیان اینكه این نهاد انقلابی گرایش چپ یا راست به خود نگرفته است، گفت: یكی از اهدافی كه در جهاد دانشگاهی توسط خبرگزاری‌های ایكنا و ایسنا دنبال می‌شود، اطلاع‌رسانی به موقع و گسترده در بخش‌های مختلف است .

رئیس جهاد دانشگاهی فارس اظهار كرد: خبرگزاری ایسنا، یكی از خبرگزاری‌هایی است كه اخبار آن جزو موثق‌ترین اخبار رسانه‌هاست.

بابایی با اشاره به ظرفیت‌های متعدد جهاددانشگاهی در حوزه‌های آموزش، پژوهش، فرهنگی و اطلاع‌رسانی، گفت: ظرفیت اطلاع‌رسانی این نهاد به شکل کامل در اختیار ترویج و گسترش فرهنگ اسلامی و دینی قرار داشته و دارد.

وی در ادامه به فعالیت‌های ستاد بازسازی عتبات عالیات فارس اشاره كرد و گفت: كار ستاد بازسازی عتبات عالیات فارس دارای ارزش زیادی است چرا كه اهل بیت(ع) متعلق به همه هستند .

تمسك به آموزه‌های اهل بیت(ع)

بابایی با تأكید بر اینكه هر كسی وظیفه دارد تا به سهم و وسع خویش ارادت خود را به ساحت مقدس اهل بیت(ع) ابراز كند، گفت:‌ در شرایط كنونی و با توجه به هجمه‌های فرهنگی گسترده دشمنان،‌ تنها با تمسك به فرهنگ و آموزه‌های اهل بیت(ع) است كه می‌توان راه نجات یافت .

وی گفت: كار ستاد بازسازی عتبات عالیات در حقیقت زنده‌ نگه داشتن و تقویت فرهنگ شیعی و اسلامی و انسانی است كه این مسئله موجب می‌شود كه رسالت سنگینی به عهده داشته باشد .

رئیس جهاد دانشگاهی فارس همچنین به مشاركت گسترده مردم در پروژه‌های بازسازی عتبات عالیات اشاره كرد و گفت: مردم ایران همواره عشق و علاقه وصف ناشدنی به ساحت مقدس اهل بیت(ع) دارند و همین مسئله موجب مشاركت گسترده آنان در پروژه‌های بازسازی عتبات عالیات شده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: