• سه شنبه ۴ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9710-773-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس:

تمام گروه‌های سیاسی در شکل گیری 9 دی مشارکت داشتند/
اجرای 140 برنامه ویژه 9 دی در فارس

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس تاکید کرد که تمام گروه های سیاسی و فعالان این گروه ها در شکل گیری و ماندگاری یوم الله 9 دی نقش داشتند.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، حجت‌الاسلام محمد رضایی سه شنبه چهارم دیماه در جمع خبرنگاران گفت: رخدادی که منجر به 9 دی و واکنش ماندگار مردم دوستدار انقلاب و نظام اسلامی شد، ابتدا به واسطه مطالبه یک حق شکل گرفت اما زمانیکه مشخص شد قدرت رسانه از خارج کشور به دنبال فرماندهی موضوع است؛ مردم از آن فاصله گرفتند و به صف مدافعان انقلاب و نظام پیوستند.

وی با اشاره به رویدادهای حادث شده در جریان فتنه 88 گفت: بسیاری از کسانیکه 9 دی در پشتیبانی از نظام آمدند، همان‌هایی بودند که در راهپیمایی بعد از انتخابات و برای مطالبه حق خود حضور داشتند؛ آنان فکر نمی کردند که دشمنان قصد سوء استفاده از این ظرفیت دارند.

او با تاکید بر اینکه در شکل گیری و تداوم 9 دی، تمام اندیشه‌ها و جناح‌های سیاسی و افکار مختلف مشارکت داشته و دارند، گفت: افرادی که در جناح‌های مختلف سیاسی فعالیت دارند، ممکن است اختلاف نظر داشته باشند اما در بحث حاکمیت دینی و اسلامی با هم مشکلی ندارند.

رضایی با یادآوری اینکه بین افراد حاضر در فتنه 88 متاسفانه برخی از شخصیت‌های دارای مسئولیت در نظام اسلامی هم حضور داشتند، گفت: جرقه فتنه در زمان دولت موقت زده شد و به نوعی این فتنه در سال 88 کامل شد.

وی یوم الله 9 دی را باطل کننده تمام توطئه های دشمنان انقلاب و نظام اسلامی دانست و گفت: امروز هم دشمن شعارهای زیادی را سر می دهد، گفتند تابستان گرم بعد اعلام کردند 13 آبان شکننده و اخیرا هم با تلاش رسانه ای روی این موضوع تمرکز دارند که 22 بهمن جشن انقلاب نخواهد بود.

رضایی با تصریح اینکه در یوم الله 22 بهمن هم مردم به عنوان پشتوانه اصلی نظام حضوری تاثیرگذار خواهند داشت، گفت: خواهیم دید که مردم به رغم همه مشکلات و مسائل، پای انقلاب و ارزش ها ایستاده اند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس با اشاره به پیش بینی بیش از 140 برنامه ویژه 9 دی در فارس، گفت: این برنامه ها شامل نشست‌ها، میزگردها، جلسات تبیینی در آموزشگاه‌ها و دانشگاه‌ها، سخنرانی در مساجد و حسینیه‌ها و دیگر برنامه‌ها خواهد بود.

رضایی گفت: راهپیمایی 9 دی در شیراز ساعت 9 صبح از چهارراه پیروزی به سمت حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) برگزار خواهد شد و در انتخای بلوار شهید آیت الله دستغیب، تجمع برای سخنرانی و قرائت بیانیه را شاهد خواهیم بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس گفت: سخنران مراسم در شیراز، حاج صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خواهد بود.

رضایی با بیان اینکه امسال جایگاه ویژه مسئولان در مراسم 9 دی ایجاد نمی شود، گفت: امسال مسئولان نیز همانند مردم در تجمع پایانی مراسم 9 دی شرکت خواهند داشت و این اقدام مقدمه‌ای است که دیگر در چنین برنامه‌هایی جایگاه ویژه مسئولان نداشته باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: