• سه شنبه ۴ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9710-776-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیرکل آموزش و پرورش فارس عنوان کرد:

جمع آوری بخاری‌های نفتی از مدارس فارس/
استفاده از بخاری نفتی در 3100 کلاس درس

مدیرکل آموزش و پرورش استان فارس گفت: با هماهنگی های انجام شده، امیدواریم طی 3 ماه آینده، تمام کلاس های درس استان فارس را به تجهیزات گرمایشی استاندارد غیرنفتی، مجهز خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، علی عسگر نجفی سه شنبه 4 دیماه در جمع خبرنگاران گفت: هم اینک گرمایش تعداد 3100 کلاس درس در استان فارس با بخاری نفتی استاندارد تامین می شود.

نجفی گفت: تمام بخاریهای مورد استفاده در مدارس استان فارس، استاندارد و نیمه هوشمند است که در صورت وارد شدن ضربه، خاموش می شود، اما تلاش خواهیم کرد که همین تجهیزات هم با سیستم های بهتری جایگزین شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان فارس گفت: در استان فارس بالغ بر 140 مرکز آموزشی شبانه روزی و خوابگاه دانش آموزی وجود دارد؛ تمام این مراکز به سیستم های استاندارد گرمایشی و سرمایشی نظیر شوفاژ مجهز است.

نجفی تصریح کرد: تمام مدارس و کلاس های درس نوساز نیز با تجهیزات روز گرمایشی و سرمایشی، متناسب با نوع آب و هوای منطقه، مجهز است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان فارس، با ابراز تاسف در خصوص حادثه آتش سوزی مدرسه زاهدان که منجر به فوت 4 دانش آموز شد، گفت: این حوادث اگرچه خانواده آموزش و پرورش و مردم ایران را داغدار کرده اما زمینه جلب توجه بیشتر برای رفع یک مشکل شده است.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: