• جمعه ۷ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9710-1473-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

سرپرست فرمانداری شیراز:

مواجهه آمرانه با جوان جواب نمی دهد

سرپرست فرمانداری شیراز تاکید کرد که مواجهه آمرانه و دستوری با جوانان جواب نمی دهد، باید برای برای پاسخگویی به مطالبات جوانان برنامه داشت.

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومی فرمانداری شیراز، احمدی منش، در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با انتقاد از حاضر نبودن مدیران و حتی نمایندگان برخی سازمان ها و اداره ها، تاکید کرد که پس از تنها مسئولان دستگاه های عضو این ستاد باید در جلسات شرکت کنند و این حضور الزامی است.

وی خاطرنشان کرد: در حوزه سامان دهی امور جوانان، تمرکز بر حداقل فرصت ها و حداکثر تهدید ها بسیار ضروریست و باید تصمیم گیری ها بدلیل وجود آسیب های اجتماعی موجود با توجه به حداکثر تهدیدها انجام شود.

سرپرست فرمانداری شیراز گفت: بر اساس نظر کارشناسان باید مجددا سازمان ملی جوانان احیا شود و وظیفه ی خود را بهتر از قبل انجام دهد.

او ادامه داد: جدی نگرفتن تهدیدات و خطرات در حوزه جوانان می تواند ضربات سنگینی را به جامعه وارد کند، امروزه شاهد آن هستیم که خطرات و تهدیدات از طریق تکنولوژی های جدید وارد خانه ها شده است. یکی از مشکلات عدم همگامی متولیان با شرایط روز جامعه جهت ارائه راهکارهای جدید و کارامد در حوزه جوانان است.

او با تصریح اینکه با جوان نمی شود آمرانه و دستوری رفتار کرد، گفت: جوان مطالبات و نیازهایی داشته و به واسطه گذر از مرحله نوجوانی به جوانی، مسائل روحی و روانی خاص خود را دارد. مدیریت اوقات فراغت این گروه سنی باید بیش از پیش مدنظر قرار بگیرد .

سرپرست فرمانداری شهرستان شیراز گفت: حوزه ورزش و جوانان که دبیر این مجمع محسوب می شود باید با بهره گیری از ظرفیت های تمام دستگاه ها، برنامه های اجرایی، راهبردی و عملیاتی خود را بصورت مدون ارائه کند تا فرمانداری شیراز بتواند همکاری لازم را در تخصیص بودجه 98 بکار گیرد.

او اضافه کرد: مملکت در آینده نیازمند انتخاب مدیرانی از میان جوانان امروز است بنابراین ضروریست که ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان همکاری لازم را با اداره ورزش و جوانان داشته باشند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: