• دوشنبه ۱۰ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۰۶:۵۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9710-1680-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

با حضور مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان فارس؛

اولین سینما کانون جنوب فارس در وراوی راه اندازی شد

  هشتمین سینما کانون فارس و اولین سینما کانون جنوب استان با حضور مسئولان استانی و محلی در شهر وراوی راه اندازی شد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس عصر یکشنبه 9 دی در مراسم افتتاح سینما کانون شهر وراوی، گفت: شهرستان مهر به لحاظ تعداد کانون های پرورش فکری پس از شیراز در استان اول است و امیدواریم این مراکز تاثیرات فرهنگی خوبی داشته باشند .

زهرا افتخاری افزود: از اهداف این مراکز تربیت یک شهروند واقعی و کمک به رشد مهارت های اعضاء است و خوشبختانه آموزش های ارایه شده توسط مربیان تاثیرات خوبی در رشد مهارت های جامعه هدف داشته است .

مدیرکل کانون پرورشی فکری کودکان و نوحوانان فارس خاطرنشان کرد: ساختمان کانون های مهر و گله دار پس از ۱۵ سال ، با اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ريال بهسازی و نوسازی شده است .

افتخاری گفت: سینما کانون شهر وراوی اولین در جنوب فارس و هشتمین در کل استان فارس است و می تواند با پخش فیلم های رده سنی کودک و نوجوانان ، اوقاتی شاد و مفرح را برای جامعه هدف به ارمغان بیاورد .

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس گفت: با توجه به همکاری خیلی خوب شهرداری و شورای شهر خوزی، بحث راه اندازی کانون پرورش فکری کودکان خوزی مورد بررسی قرار خواهد گرفت و ان شاالله شرایط به سمتی برود که شاهد افتتاح چهارمین کانون در شهرستان باشیم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: