• سه شنبه ۱۱ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9710-4974-5
  • خبرنگار : 014
  • منبع خبر : ----

هیات نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی فارس انتخاب شدند

با حکم رئیس انجمن نظارت بر انتخابات اتاق‌های بازرگانی کشور، چهار نفر اعضای هیات نظارت بر انتخابات نهمین دوره اتاق‌ بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی فارس انتخاب شدند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی فارس، به موجب این انتخاب آقایان محمد غیثی، ناصر محزون، عزیز سجادیان و خانم سکینه سیاحی به عنوان اعضای هیات نظارت بر انتخابات این اتاق برگزیده شدند.

همچنین بر اساس تبصره 2 ماده 15 قانون اتاق‌های بازرگانی ایران؛ با حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت آقای علی همتی به عنوان نماینده وزیر در هیات نظارت نهمین دوره هیات نمایندگان اتاق بازرگانی فارس معرفی شده است.

انتخابات نهمین دوره هیات‌های نمایندگان اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سراسر کشور، از ساعت 8 تا 18 روز شنبه 11 اسفندماه 1397 در محل اتاق‌های شهرستان برگزار می‌شود.

بر اساس ماده ۱۵ قانون اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، انتخابات هر یک از اتاق‌ها در روز شنبه 11اسفند ماه سال جاری در محل اتاق بازرگانی فارس برگزار خواهد شد.  

در تبصره یک این ماده، اتاق ایران مکلف شده است دو ماه قبل از پــایان هر دوره انتخابات هیئت نمایندگان دوره بعد را برگزار کند بر همین اساس ثبت نام کاندیداهای انتخابات مذکور از روز 11دیماه تا پایان وقت اداری روز یکشنبه 26دیماه در محل مذکور انجام خواهد شد.  


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: