• پنجشنبه ۱۳ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9710-5374-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

انتخابات اتاق بارزگانی 11 اسفند برگزار می‌شود/
تعیین اعضای هیئت نظارت در فارس

نهمین دوره انتخابات هیئت های نمایندگی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی، همزمان با سراسر کشور روز 11 اسفندماه در فارس نیز برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، براساس ماده پانزده قانون اتاق بازرگانی، هر یک از اتاق های کشور، نهمین دوره انتخابات اعضای هیئت نمایندگان را همزمان در روز شنبه 11 اسفند برگزار خواهند کرد.

در این دوره از انتخابات هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی فارس، از سوی رئیس انجمن نظارت بر انتخابات اتاق های بازرگانی کشور، محمد غیثی، ناصر محزون، عزیز سجادیان و سکینه سیاحی به عنوان اعضای هیئت نظارت بر انتخابات اتاق فارس معرفی شده اند.

همچنین بر اساس تبصره 2 ماده 15 قانون اتاق های بازرگانی ایران؛ با حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت آقای علی همتی به عنوان نماینده وزیر در هیات نظارت نهمین دوره هیات نمایندگان اتاق بازرگانی فارس معرفی شده است .

در تبصره یک ماده 15 قانون اتاقهای بازرگانی، اتاق ایران مکلف شده است دو ماه قبل از پــایان هر دوره انتخابات هیئت نمایندگان دوره بعد را برگزار کند.

ثبت نام از کاندیداهای انتخابات اتاق بازرگانی از روز 11 دیماه آغاز شده و تا پایان وقت اداری روز یکشنبه 26 دیماه ادامه خواهد داشت و علاقه مندان می توانند با مراجعه به اتاق های بازرگانی ثبت نام کنند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: