• دوشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-7614-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

طرح تعارض منافع توسط شورای شیراز تصویب شد

اعضای شورای اسلامی شهر شیراز طرح مدیریت تعارض منافع عمومی در شهرداری شیراز در قالب چهارده ماده را تصویب و برای ویراستاری و نهایی شدن متن به کمیسیون تلفیق شورا ارجاع کرد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، اعضای شورای اسلامی شهر شیراز در  شصت و نهمین جلسه علنی این شورا که عصر دوشنبه 17 دیماه برگزار شد، سه بند باقیمانده از طرح مدیریت تعارض منافع عمومی در شهرداری شیراز را که در ۱۴ ماده تهیه شده بود تصویب و برای ویراستاری و نهایی شدن متن به کمیسیون تلفیق ارجاع کرد.

  در این جلسه همچنین موضوع علت و چگونگی فوت یک بانوی بی خانمان در شیراز، مورد بررسی قرار گرفت و توضیحاتی توسط معاون خدمات شهری شهرداری شیراز در این خصوص ارائه شد.

اعضای شورا در این جلسه همچنین طرح کمیسیون برنامه، بودجه، امورحقوقی واملاک شورا مبنی بر دستورالعمل جذب و نگهداشت کارشناسان حقوقی شهرداری شیراز را با هدف بررسی کارشناسی به کمیسیون برنامه و بودجه ارجاع دادند.

سینا بنی زمانی یکی از اعضای شورای اسلامی شهر شیراز در این خصوص گفت: این طرح در راستای آموزش و تقویت توان حرفه‌ای پرسنل اداره کل حقوقی شهرداری تهیه و به صحن علنی شورا ارائه شد .

اعضای شورای اسلامی شیراز همچنین لایحه شهرداری مبنی بر نحوه‌ی محاسبه عوارض پروانه ساختمانی اراضی معوض ۱۲۰ هکتار از پلاک ثبتی ۱۳ تحت عنوان پروژه کسری را برای بررسی کارشناسی به کمیسیون مشترک برنامه و بودجه و شهرسازی و معماری ارجاع  دادند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: