• سه شنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9710-6374-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مديركل منابع طبيعي فارس:

رفاهیات کارکنان بخشی از بودجه هر دستگاهی است

مديركل منابع طبيعي و آبخيزداري فارس در واكنش به يك ادعا مبني بر توزيع حواله لباس و كارت‌هاي هديه بين مديران ستادي اين اداره‌كل، گفت: در بودجه، بخشی به عنوان رفاهیات تعریف شده که بسته به تصمیم مدیر، برای کارکنان در نظر گرفته می‌شود. 

مهرزاد بوستاني در گفت‌وگو با ايسنا منطقه فارس، با اعتراض نسبت به آنچه كه اخيرا در خصوص توزيع كارت هديه‌هاي چند صدهزار توماني در منابع طبیعی فارس، منتشر شده با تاکید براینکه با برخی بداخلاقی‌های رسانه‌ای کاری نمی‌توان کرد، خاطرنشان كرد: در بودجه قانوني تمام دستگاه‌هاي اجرايي خدمات رسان قسمتي به عنوان رفاهيات تعريف شده كه بايد پرداخت شود .

وي افزود: بودجه پيش‌بيني شده اين بخش به سليقه مديران بستگي دارد، بعضي ماهيانه و برخي در طول سال آن را توزيع مي‌كنند .

مديركل منابع طبيعي و آبخيزداري فارس با بیان اينكه در اين اداره‌كل معمولا چهار ماه يكبار اين امر كاملا قانوني اجرايي مي‌شود، عنوان كرد: در خصوص حواله لباس نيز همينگونه است و دستگاه‌هاي خدمات رسان از جمله اداره‌كل متبوع اين مهم را در دستور كار دارند .

بوستاني ادامه داد: معمولا در شوراي هماهنگي اين اداره‌كل براي ايجاد انگيزه بيشتر و تشويق مديران ستادي نسبت به توزيع بودجه رفاهي اقدام مي‌شود .

وي خاطرنشان كرد: امسال به همت مديران ستادي به ويژه مديران شهرستان‌ها شاهد تلاش زياد براي پيشگيري و مهار اطفاء حريق بوديم تا جايي كه در سال جاري كمتر از ٤٠٠ هكتار از اراضي و مراتع تحت پوشش دچار آتش سوزي شد.

مديركل منابع طبيعي و آبخيزداري فارس تاكيد كرد: اگر اعتبارات اجازه مي‌داد قطعا براي قدرداني و ایجاد انگیزه بیشتر در عوامل ستادي بيش از مبلغ پيش‌بيني شده هزينه مي‌كرديم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: