• سه شنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-7814-5
  • خبرنگار : 014
  • منبع خبر : ----

معاون شهردار شیراز عنوان کرد:

پیگیری امور 6 هزار آسیب دیده اجتماعی در شیراز

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری شیراز از جذب و پیگیری امور مربوط به شش هزار و 59 نفر از متکدیان، معلولان جسمی، بیماران روانی، در راه مانده و معتاد در سطح این کلانشهر طی 9 ماه گذشته خبر داد و گفت: از این تعداد سه هزار و 24 نفر معتاد دوره گرد بوده‌اند .

به گزارش ایسنا مطنقه فارس، محمدرضا محمدحسن‌پور سه‌شنبه 18 دی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه 446 نفر از افراد جمع‌ آوری شده زنان معتاد دوره‌گرد بوده‌اند، خاطرنشان کرد: 258 نفر از این تعداد در گروه سنی 25 تا 40 قرار دارند و یک نفر از آنها در گروه سنی زیر 7 سال است .

وی تعداد متکدیان سالم جمع آوری شده در این مدت را 824 نفر اعلام کرد و افزود: متکدیان معتاد جمع آوری شده در سطح شهر نیز یک هزار و 173 نفر بوده‌اند .

محمدحسنپور همچنین تعداد متکدیان بیگانه در سطح شهر شیراز را 561 نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد 367 نفر در رده سنی 7 تا 18 سال قرار دارند .

وی به وجود 50 متکدی حرفه‌ای در شهر شیراز هم اشاره کرد و افزود: بیشترین تعداد متکدیان حرفه‌ای زنان در گروه سنی 41 تا 65 سال هستند .

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری شیراز تعداد بیماران روانی و معلول ذهنی جمع آوری شده در سطح شهر را 30 نفر اعلام کرد و گفت: 22 نفر از این افراد را مردان تشکیل می‌دهند .

محمدحسنپور همچنین آمار افراد جمع آوری شده نیازمند و در راه مانده را به ترتیب 268 و 20 نفر اعلام کرد .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: