• پنجشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-9014-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

امضاء و مبادله تفاهمنامه بین شهرداری‌های شیراز و کرمان

طی مراسمی تفاهمنامه همکاری شهرداری‌های شیراز و کرمان در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و گردشگری به امضاء شهرداران این دو شهر رسید و مبادله شد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومی شهرداری شیراز، تفاهمنامه همکاری شهرداری‌های شیراز و کرمان با هدف توسعه روابط فرهنگی و اجتماعی به امضاء شهرداران دو شهر رسید و مبادله شد.

این تفاهمنامه در چهار بند تنظیم و طی آن مقرر شده است که طرفین با هدف فراهم آوردن بستر مناسب برای آشنایی بیشتر شهروندان خود با آداب و رسوم، آیین ها، فرهنگ، هنر و صنایع دستی طرف مقابل نسبت به برگزاری و حمایت از رویدادهای مشترک فرهنگی و هنری اقدام کنند.

در یکی دیگر از بندهای این تفاهمنامه آمده است: "با توجه به برخورداری از ظرفیت های بی بدیل گردشگری، طرفین برنامه ریزی لازم را برای تبادلات گردشگری انجام خواهند داد."

براساس این تفاهمنامه و با توجه به اهمیت جایگاه خواجوی کرمانی، شاعر بزرگ ایران زمین و ضرورت طراحی و ساخت آرامگاهی در خور شان این شاعر گرانقدر، شهرداری‌های شیراز و کرمان توافق کردند که اقدامات لازم در این راستا را انجام دهند.

در مراسم امضای تفاهمنامه شهرداری‌های شیراز و کرمان جمعی از اعضای شورای دو شهر، رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی فارس، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان، اساتید دانشگاه و مدیران شهری حضور داشتند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: