• شنبه ۲۲ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9710-2976-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

دیدار وزیر دفاع و روسای دانشگاه‌های شیراز

امير سرتيپ حاتمي وزير دفاع وپشتيباني نيروهاي مسلح در سفری به شیراز، با توانمندی‌های علمی، آموزشی، پژوهشی و دانشگاهی استان فارس و شهر شیراز آشنا شد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه شیراز، نشست مشترك وزير دفاع با روسا و معاونان دانشگاه‌هاي شيراز، صنعتي شيراز، علوم پزشكي شيراز و دانشگاه علمي كاربردي، در تالار دكتر مصطفوي دانشگاه شيراز برگزار شد .

دكتر حميد نادگران رييس دانشگاه شيراز در اين نشست به جايگاه این دانشگاه به عنوان يكي از دانشگاه‌هاي مادر  در ایران اشاره كرد و گزارشي از توانمندي‌ها و همكاري اين دانشگاه با صنايع مختلف كشور ارائه داد.

نادگران قابليت دانشگاه شيراز براي مشاركت در توسعه كشور را يك فرصت توصيف كرد و خواستار ارتقاي سطح همكاري دانشگاه و صنايع شد .

امير سرتيپ حاتمي، وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح نیز با ابراز خرسندي از تلاش ها و همت اساتيد و دانشجويان دانشگاه هاي فارس به ويژه شيراز، خواستار ارتقاي سطح همكاري و اجراي طرح هاي راهبردي و كلان در دانشگاه شد .

حاتمی به موضوع توان بازدارندگي و اقتدار كشور اشاره و خاطر نشان كرد: به واسطه پشتيباني از صنايع كشور، نقش دانشگاه‌ها در جايگاه ممتاز ايران در منطقه بسيار مهم است و رويكرد صنايع بايد استفاده حداكثري از اين توانمندي باشد .

وزير دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی، دانشگاه شيراز را سرمايه ارزشمند كشور توصيف و اضافه کرد: ظرفيت دانشگاه‌ها، توان پاسخگويي به همه نيازهاي بخش دفاع را دارد .

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: