• شنبه ۲۲ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-9414-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

رئیس شورای شیراز اعلام کرد:

افتتاح ایستگاه میدان امام حسین(ع) مترو شیراز در دهه فجر

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز اعلام کرد که ایستگاه میدان امام حسین(ع) از مجموعه خط یک متروی این کلانشهر، دهه فجر امسال افتتاح می شود.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، سید احمدرضا دستغیب در حاشیه بازدید نماینده ولی فقیه فارس از روند اجرای پروژه‌ی ایستگاه میدان امام حسین(ع) از مجموعه خط یک متروی شیراز، گفت: ایستگاه میدان امام حسین(ع)، ایستگاه کلیدی و استراتژیک مترو شیراز محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه ایستگاه میدان امام حسین(ع) در قلب تجاری، اداری شهر شیراز قرار دارد، گفت: این پروژه محل اتصال خط اول و دوم مترو شیراز محسوب می‌شود و از بزرگترین پروژه‌های عمرانی شهرداری شیراز است.

وی با اشاره به شعار مردم محوری به عنوان اساس شعارهای شورای پنجم و شهرداری شیراز، گفت: با توجه به این رویکرد همت مجموعه شهرداری و شورا بر این است که پروژه های «مردم محور» را طراحی و در اختیار شهروندان قرار دهد .

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه در حوزه حمل و نقل بر مبنای رویکرد«انسان محوری» درصدد توسعه حمل و نقل ریلی و عمومی هستیم، اضافه کرد: تکمیل پروژه ایستگاه قطار شهری میدان امام حسین (ع) نیز در راستای تحقق این شعار است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: