• پنجشنبه ۴ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9711-1174-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

برگزاری اجلاس سراسری انبوه سازان مسکن و ساختمان کشور در شیراز

اجلاس سراسری انبوه سازان مسکن و ساختمان کشور به میزبانی شهرداری شیراز، برگزار شد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، صبح پنجشبه 4 بهمن، اجلاس سراسر انبوه سازان مسکن و ساختمان کشور، به همت معاونت مالی و اقتصادی شهرداری و شورای اسلامی شهر شیراز برگزار شد.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز در این اجلاس خاطرنشان کرد که صنعت ساختمان یکی از محرک های اصلی اقتصاد کشور است، هر تغییری در این بازار را تاثیرگذار بر سایر بخش ها دانست.

هاشمپور با بیان اینکه بازار ساختمان تحت تاثیر تغییرات کلیدی اقتصاد کشور است، تاکید کرد که افزایش قیمت مسکن و افزایش معاملات بسترهای انگیزشی در سرمایه گذاران بخش مسکن است.

وی یادآور شد که در شهریورماه امسال شاهد رشد بیش از 11 درصدی در بخش مسکن و طی شش ماه اول سال شاهد افزایش 34 درصدی قیمت مسکن به دلیل افزایش نرخ زمین و سایر مسائل تاثیرگذار بر قیمت مسکن بوده ایم.

هاشمپور با تصریح اینکه امروز نیازمند افزایش اعتماد و امید در جامعه خصوصا انبوه سازان هستیم، اهداف برگزاری این اجلاس را ایجاد محرک امید و اعتماد به شهروندان و انبوه سازان و تغییر نگاه مجموعه شهرداری به انبوه سازان به عنوان شرکای استراتژیک و شناسایی ظرفیت ها و نیازهای جدید جامعه و احصاء توانمندی ها و توجه به سایر روشهای سرمایه گذاری و ... دانست.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: