• دوشنبه ۸ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-2914-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

دستگیری عاملان سنگ پراني و قتل راننده كاميون در آباده

عکس آرشیوی است.

فرمانده انتظامي استان فارس از شناسايي و دستگيري عاملان سنگ پراني به كاميون‌هاي حامل سنگ در شهرستان آباده که منجر به فوت یک راننده شده بود، خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، به نقل از سایت پلیس فارس، سردار احمدعلی گودرزی گفت: در پي سنگ پراني‌هاي شبانه به كاميون‌هاي حامل سنگ در محور مواصلاتي "آباده" به سمت "شيراز" در دي ماه امسال، که به فوت سرنشین یکی از این کامیون‌ها شده بود، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

او گفت: با انجام اقدامات اطلاعاتي و پليسي، تعداد 9 نفر مظنون به قتل توسط مأموران پليس آگاهي استان فارس شناسایی شده و مورد بازجویی قرار گرفتند.

فرمانده انتظامي استان فارس گفت: پس از انجام تحقيقات تكميلي از متهمان، در نهايت دو نفر از آنان ضمن اقرار به قتل با استفاده از سنگ، اعلام كردند در محور کمربندی آباده با سنگ پرانی، به چندین کامیون خسارت وارد كرده‌اند.

گودرزی خاطرنشان کرد: متهمان اعلام کردند که یکی از سنگ‌های پرتاب شده توسط آنان بعد از برخورد با شیشه کامیون به سر مقتول اصابت کرده و باعث فوت وی شده بود.

فرمانده انتظامی فارس با بيان اينكه تحقيقات تكميلي پليس در اين خصوص ادامه دارد، افزود: مأموران انتظامي استان فارس با مخلان نظم و امنيت در جامعه و كساني كه به هر نحوي بخواهند امنيت و آرامش رانندگان زحمتكش را به مخاطره بيندازند، برخورد قانوني خواهد كرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: