• پنجشنبه ۱۱ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-4414-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

جراحت چاقوی یک معتاد بر تن کارمند شهرداری شیراز/
کارمند مجروح تحت مراقبت و درمان است

رئیس اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب های اجتماعی شهرداری شیراز، وارد شدن جراحت عمیق چاقو توسط یک معتاد به کارمند این اداره را تایید کرد.

بوسف آفريني در گفت و گو با ايسنا منطقه فارس، گفت: متاسفانه گاهي متعادين متجاهر در برخورد با كارمندان فوريت هاي اجتماعي شهرداي در صدد پرخاش، فرار يا پرتاب سرنگ آلوده خود بر مي آيند زيرا از پاك شدن و درمان هراس دارند .

وي افزود: به همين دليل در طول ماه  كارمندان فوريت هاي اجتماعي شهرداري شيراز توسط بعضي از متعادين متجاهر مورد حمله قرار مي گيرند كه يكي از اين موارد هفته گذشته منجر به جراحت عميق بر روي دست يكي از كارمندان توسط يك معتاد با ضرب چاقو شد .

رئيس اداره پيشگيري و ساماندهي آسيب ديدگان اجتماعي شهرداري شيراز ادامه داد: نگراني ما در برخورد با چنين مواردي مبتلا شدن به کارکنان شهرداری به بیماریهای هپاتيت و ايدز است.

آفرینی با تصریح اینکه به کارمندی که هفته گذشته توسط معتاد متجاهر زخمی شده بود، دارویی قوی تزریق شده است، گفت: اين دارو موجب مي شود تا حد زيادي از ايجاد بيماري هاي احتمالي نظیر هپاتیت یا ایدز پیشگیری کند.

وی با بيان اينكه اين كارمند هم اكنون تحت نظر است و مراحل درمان را طي مي كند، گفت: معتاد متجاهری که کارمند شهرداری را مصدوم کرده متواري شده و پليس وظیفه شناسایی و دستگیری را عهده دار شده است.

آفرینی خاطرنشان كرد: به كارمندان اين اداره چگونگي مهارت كنترل خشم و هيجان آموزش داده شده به همين دليل پس از بروز اين حادثه معتاد را تعقيب نكردند .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: