• جمعه ۱۲ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9711-3174-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

سفر وزیر تعاون به فارس

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، قبل از ظهر جمعه 12 بهمن، با هدف سفری دو روزه وارد فرودگاه بین المللی شهید آیت الله دستغیب شیراز شد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پیش از ظهر جمعه 12 بهمن، با ورود به فرودگاه شهید آیت الله دستغیب شیراز، سفر دو روزه خود به استان فارس را آغاز کرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس به ایسنا منطقه فارس گفت: سفر به شهرستان داراب و افتتاح درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی آن شهرستان، حضور در جلسه شورای هماهنگی دستگاه‌های زیر مجموعه و موسسات اقتصادی وابسته به وزارت تعاون و شرکت در برنامه زنگ انقلاب، بخشی از برنامه‌های وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به فارس است.

سهراب مختاری اضافه کرد: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شنبه 13 بهمن، در جلسه کارگروه اشتغال استان و مراسم افتتاح مجموعه ساختمانی تعاونی مسکن نظام مهندسی فارس شرکت خواهد داشت.

مختاری خاطرنشان کرد: حضور در مراسم بهره برداری از ۶۸۷ طرح اشتغالزا به مبلغ ۴۰ میلیارد تومان و دیدار با تشکلات عالی کارگری، کارفرمایی و تعاونگران استان از دیگر برنامه‌های محمد شریعتمداری در این سفر دو روزه خواهد بود .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس همچنین از افتتاح طرح‌های اشتغالزا و کارخانه چینی بهداشتی آفرین شهرستان آباده به عنوان دیگر برنامه‌های شریعتمداری، وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به استان فارس یاد کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: