• شنبه ۱۳ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9711-1776-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

طنین زنگ انقلاب در مدارس فارس

همزمان با سراسر كشور و در دومین روز از دهه فجر چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، زنگ انقلاب در مدارس سراسر استان فارس طنین انداز شد.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، مدیر کل آموزش و پرورش فارس شنبه ١٣ بهمن در آیین نواختن زنگ انقلاب در شيراز ، دهه فجر را فرصتی برای تبیین اهداف انقلاب و انتقال مفاهیم و ارزش‌های والای انقلاب اسلامی به نسل جدید دانست و بیان كرد: انقلاب برخاسته از مردم است و این جشن‌ها نیز متعلق به آ‌ن‌ها‌ست و ما باید زمینه حضور آن‌ها را فراهم کنیم .

علی عسکر نجفی افزود: آموزش و پرورش در شکل‌ گیری فرهنگ و انتقال میراث فرهنگی و مذهبی نقش سازنده‌ای دارد .

وی ادامه داد: آموزش و پرورش وظیفه سنگینی در حراست از انقلاب اسلامی برعهده دارد و باید شناسایی و تبیین اهداف انقلاب برای نسل جدید با طراحی برنامه‌ها و روش‌های جدید و کارآمد انجام شود .

رئیس کمیته فرهنگیان و دانش آموزان ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی  فارس ادامه داد: گلباران قبور مطهر شهیدان، دیدار با خانواده معظم شهدا وایثارگران خصوصا شهدای پیروزی انقلاب اسلامی درسال 57 از دیگر برنامه‌های آموزش وپرورش در این ایام است .

نجفی در ادامه به افتتاح چند پروژه آموزشی، فرهنگی و ورزشی ویژه فرهنگیان و دانش آموزان در دهه فجر اشاره و اضافه کرد: شرکت و حضور فعال در نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب دستگاه‌های اجرایی استان و اجرای سرود 1357نفری دانش‌آموزان شیرازی و گروه‌های سرود 40نفره در سراسر استان از دیگر برنامه‌های این سازمان است .

به گزارش ايسنا، جشنواره ملی مدرسه انقلاب نیز در 4هزار مدرسه کشور به صورت همزمان در ساعت 10 صبح 13 بهمن ماه آغاز به کار کرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: