• شنبه ۱۳ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9711-2480-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

تمدید مهلت ارسال اثر به جشنواره ملی ویزور شیراز

رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز با بیان اینکه دومین جشنواره ملی عکاسی ویزور (دریچه‌ای به جامعه) در این شهر برگزار می‌شود، از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه تا 15 بهمن خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، به نقل از روابط عمومی شهرداری شیراز، ابراهیم گشتاسبی‌راد گفت: فراخوان دومین جشنواره عکاسی اجتماعی با عنوان ویزور در سطح گسترده منتشر شده است.

او گفت: هدف از این برنامه، ایجاد نشاط اجتماعی، افزایش مشارکت اجتماعی، تقویت نگاه و رویکرد اجتماعی شهروندان در مواجهه با محیط پیرامون، غنی سازی اوقات فراغت، ایجاد حساسیت اجتماعی در شهروندان، آشنایی با مفاهیم: مسئولیت پذیری اجتماعی، حقوق شهروندی، نشاط اجتماعی با استفاده از زبان موثر هنر، آشنایی عینی با مصادیق آسیب‌های اجتماعی، پرورش استعدادهای ناشناخته افراد و هم چنین مستندسازی برخی حوزه های اجتماعی است .

وی با اشاره به اینکه این جشنواره با همکاری کانون فیلم و عکس دانشگاه شیراز در سطح ملی در حال برگزاری است، افزود: محورهای این جشنواره نشاط اجتماعی، حقوق شهروندی،  مسئولیت پذیری اجتماعی و آسیب های اجتماعی است.

گشتاسبی‌راد گفت: علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات، ثبت‌نام و ارسال آثار به وبسایت visorfestival.ir مراجعه کنند.

این مقام مسئول گفت: به نفر اول لوح سپاس، تندیس، گواهی شرکت و مبلغ 3 میلیون تومان، به نفر دوم لوح سپاس، تندیس، گواهی شرکت و مبلغ 2 میلیون تومان و به نفر سوم نیز لوح سپاس، تندیس، گواهی حضور و مبلغ یک میلیون تومان اهدا می‌شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: