• یکشنبه ۱۴ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9711-684-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

امام جمعه شهر جدید صدرا:

مدیران صدرا نسل جدید انقلاب هستند

امام جمعه شهر جدید صدرا اعتقاد دارد که مدیران حاضر در این شهر، عمدتا از مدیران نسل جدید انقلاب هستند و طی یکسال اخیر عملکرد مثبتی داشته‌اند.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، به نقل از روابط عمومی عمران شهر جدید صدرا، حجت الاسلام حسین نژادیان در حاشیه بازدید از پروژه مسیر دسترسی شیراز به صدرا، گفت: مدیران حال حاضر شهر صدرا، نسل جدید انقلاب هستند و در مدت یکسال گذشته توانسته اند با فعال کردن پروژه های بسیار خوب، احساس رضایت را در ساکنین بوجود آورند .

امام جمعه شهر صدرا خاطرنشان کرد: حضور امروز ما در محل این پروژه جهت عرض خداقوت به مجموعه شرکت عمران شهر جدید صدرا در اجرای راههای دسترسی جدید بویژه جاده باجگاه است که تلاشی برای دلگرمی مسئولان جهادگر این شهر است .

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا نیز در این بازدید همکاری و تعامل دستگاههای ذیربط را مهمترین نیاز حال حاضر این پروژه دانست و اضافه کرد: مسیر باجگاه در حال حاضر 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و به یاری خداوند تابستان آینده بخش صدرا به شیراز آن زیر بار ترافیک خواهد رفت .

خلیل حاجی پور افزود: افتتاح این مسیر می تواند نقش بسزایی در صرفه جویی مصرف سوخت و زمان داشته باشد و ترافیک جاده خلیج فارس به عنوان تنها مسیر دسترسی حال حاضر شهر صدرا را به میزان چشمگیری کاهش می دهد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: