• دوشنبه ۱۵ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-5314-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

رئيس شوراي شهر شيراز عنوان كرد:

اعتماد به جوانان در ٤٠ سالگي نظام

رئيس شوراي شهر شيراز با اشاره به گذشت چهار دهه از پيروزي انقلاب اسلامي، گفت: در ٤٠ سالگي نظام بايد به جوانان اعتماد كنيم .

به گزارش ايسنا منطقه فارس، سيداحمدرضا دستغيب بعدازظهر دوشنبه ١٥ بهمن در حاشيه صحن علني شوراي شهر شيراز با بيان اينكه در چهل سالگي انقلاب بايد بلوغ فكري و عاطفي را جشن گرفته و با تجربه چهار دهه فراز و فروذ آغاز راه مسير عقلانيت را دنبال كنيم .

وي افزود: با گفت‌وگو و شنيدن نظرات مخالف بايد راه عقلانيت را بازتر كرده و آغوش جامعه را به تدبير و اميد بگشاييم .

رئيس شوراي شهر شيراز، گفتمان هيجاني و احساسي و خروج از عقلانيت را مهمترين آسيب در كمين انقلاب عنوان و خاطرنشان كرد: انقلابي‌گري در اصول و عقلانيت در سياست، ضامن بقاي نظام اسلامي است .

دستغيب خاطرنشان كرد: چهار دهه تجربه، فرصت خوبي است تا بتوانيم با تاكيد بر ارزش‌هاي انقلاب اسلامي و گفتمان اصلاح‌طلبي، كاستي‌هاي گذشته را اصلاح كرده، خرد جمعي توام با عقلانيت را بر روش‌ها حاكم كنيم و راه كشور را به سوي آباداني، رفاه، توسعه و معنويت همراه كنيم .

رئيس كميسيون فرهنگي و اجتماعي و ورزشي شوراي شهر شيراز نيز خواستار تسريع در روند انتخاب قائم مقام شهردار و ذي حساب از شوي شهردار و معرفي آنها به شورا شد .

احمد تنوري خاطرنشان كرد: تمام پرداخت‌هاي شهردار در حدود بودجه مصوب بايد با اسناد مثبته و رعايت مقررات مالي و معاملات شهرداري باشد، گفت: تمام اين اسناد بايد علاوه بر امضاي شهردار، به تاييد ذي حساب مورد تاييد شورا هم برسد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: