• سه شنبه ۱۶ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9711-1581-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

بهره‌برداری از پروژه‌های ورزشی فارس با حضور معاون وزیر ورزش

تعدادی از پروژه‌های ورزشی استان فارس در شهرستان شیراز با حضور معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، افتتاح شد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، سه شنبه 16 بهمن و در پنجمین روز از دهه مبارک فجر با حضور محمدرضا داورزنی، معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی، علی رغبتی مدیرکل برنامه و نظارت وزارت ورزش و جوانان و مدیرکل ورزش و جوانان فارس، سالن شهدای خان‌زنیان از توابع شهرستان شیراز افتتاح شد .

احداث این سالن چند منظوره ورزشی در شهر خان‌زنیان، از محل اعتبارات عمرانی و از سال 1395 آغاز شد.

به گزارش ایسنا، معاون وزارت ورزش و جوانان در ادامه سفر به شیراز، با همراهی حیدرعلی کامیاب و جمعی از مسئولان ورزش و جوانان فارس، از روند ساخت سالن شش هزار نفری شیراز بازدید کرد.

محمدرضا داورزنی در حاشیه برنامه افتتاح طرح‌های ورزشی در جمع خبرنگاران گفت: دستاوردهای 40 ساله انقلاب در ورزش فارس بسیار زیاد بوده و این استان در حوزه‌های مختلف عمرانی، قهرمانی و همگانی پیشرفت‌های چشمگیری داشته است .

داورزنی در ارتباط با سالن شش هزار نفری شیراز، گفت: اتمام و ساخت این سالن می‌تواند کمک شایانی به کشورمان در گرفتن میزبانی‌های بین‌المللی کند و با توجه به ظرفیت‌های فرهنگی تاریخی و گردشگری شیراز تاثیرات بسزایی داشته باشد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: