• سه شنبه ۱۶ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9711-3380-5
  • خبرنگار : 014
  • منبع خبر : ----

اعلام مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن در شیراز

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس در یک کنفراس خبری مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن در شیراز را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، حجت‌الاسلام محمد رضایی سه‌شنبه 16 بهمن در این نشست با بیان اینکه مراسم راهپیمایی 22 بهمن در استان همزمان با سراسر کشور ساعت 10 صبح برگزار می شود، گفت: سه مسیر فرعی در شیراز برای راهپیمایی پییش‌بینی شده است.

وی محور میدان شهدا- خیابان کریمخان زند- میدان امام حسین(ع)- چهاراه شهدای ۱۵ خرداد، محور میدان نمازی- خیابان زند- میدان امام حسین(ع)- چهارراه شهدا ۱۵ خرداد و محور چهار راه پیروزی- خیابان لطفعلی خان زند- چهارراه ۱۵ خرداد را سه مسیر فرعی راهپیمایی 22 بهمن در شیراز اعلام کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس با بیان اینکه راهپیمایی از مسیرهای فرعی ساعت ۹۰:۳۰ دقیقه صبح 22 بهمن آغاز می‌شود، ادامه داد: مسیر اصلی راهپیمایی پیروزی انقلاب از محل تجمع اولیه (چهارراه ۱۵ خرداد) نیز ساعت ده صبح از میدان امام حسین(ع)- بلوار آزادی و میدان آزادی آغاز می‌شود.

رضایی اجرای سرود یکهزار و ۳۵۷ نفری، قرائت قطع نامه، سخنرانی و اجرای سرود یکهزار ۶۰۰ نفری را از جمله برنامه‌های مراسم 22 بهمن معرفی کرد که در حاشیه راهپیمایی برگزار می‌شود.

وی همچنین با بیان اینکه ۲۲ بهمن ماه امسال ویژگی خاصی نسبت به سال‌های دیگر دارد، چراکه انقلاب به ۴۰ سالگی و سن بلوغ می‌رسد، گفت: در سن ۴۰ سالگی انقلاب همه دولت مردان و سیاستمدارن باید سعی کنند که محتاط تر عمل کنند. همانطور که در شعار راهپیمایی امسال ( افتخار به گذشته و امید به اینده) تعیین شده است در چهلمین سالگرد انقلاب نیز باید به جامعه امید تزریق کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس اظهار کرد که راهپیمایی ۲۲ بهمن بهترین فرصت برای ایجاد نشاط، انسجام، همدلی و امید در بین جامعه و به ویژه جوانان است.

رضایی همچنین ضمن دعوت از همه اقشار جامعه برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن، اضافه کرد: شاید در بعضی از مناسبات تنها افراد خاصی مشارکت کنند اما  راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه منحصر به افراد خاصی نیست و همه اقشار جامعه از هر نوع گرایش، اندیشه و تفکری حضور دارند.

وی با اشاره به گمانه‌زنی‌ها برای حضور یکی از مقامات اجرایی کشور برای سخنرانی در این مراسم، گفت: هنوز سخنران مراسم راهپیمایی 22 بهمن در شیراز مشخص نشده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس یادآور شد: امسال نیز همانند سال‌های پیش ندای الله اکبر  در شب 21 بهمن ساعت 21  در نقاط مختلف استان طنین‌انداز خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: