• پنجشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9711-4574-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت توزیع برق فارس خبر داد:

بهره‌برداری از 970 میلیارد ریال پروژه برقی در فارس

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس گفت: همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران 2752 پروژه برقی استان با اعتباری بالغ بر970 میلیاردریال به بهره‌برداری می‌رسد .

به گزارش ایسنا منطقه فارس، زینل قنبری پنجشنبه 18 بهمن در جمع خبرنگاران، ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، گام‌های صنعت برق در کشور و فارس طی این چهاردهه را محکم و استوار ارزیابی و اضافه کرد: طرح‌های آماده افتتاح امسال، در راستای ارتقاء کیفی و کمی خدمت رسانی و تامین برق مطمئن و پایدار برای مشترکان اجرایی شده است.

وی ادامه داد: اين طرح ها و پروژه ها در محورهای ‌برق رسانی توسعه و احداث شهری و روستایی، با اعتباري بالغ بر 344میلیارد ریال اجرا شده است .

قنبری با بيان اينكه بهره برداری از طرح های یادشده نقش مهمی در پایداری شبکه و توسعه خدمات رسانی به مشترکان دارد، عنوان كرد: با اجراي2107 طرح توسعه واحداث شهري و روستايي افزون بر119 کیلومتر شبكه فشار متوسط، 146 کیلومترشبكه فشارضعيف با كابل خودنگهدار به شبكه توزیع برق استان فارس  افزوده خواهد شد .

او گفت: در حوزه روشنايي تعداد 60 پروژه با احداث بیش از38 هزار متر شبکه و نصب 5125 دستگاه چراغ با هزينه ای بالغ بر 76 میلیاردریال به بهره برداري مي رسد. قنبری، یادآور شد: همچنین  585دستگاه پست هوايي به ظرفيت 92000 كيلوولت آمپر با اعتباری بالغ بر 550 میلیارد ریال به تاسيسات موجود افزوده شده است .

قنبری با بيان اينكه تعداد مشتركين برق استان فارس از 947 هزار مشترك فراتر رفته است، گفت: استفاده از شيوه‌هاي نوين مديريت شبكه براي استمرار تامین انرژي الكتريكي و افزايش قابليت اطمينان شبكه، فرهنگ سازي و اصلاح الگوي مصرف مشتركين، گسترش و توسعه خدمات الکترونیک از برنامه هاي استراتژيك اين شركت محسوب مي شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: