• پنجشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9711-5873-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

آغاز به کار امیری به عنوان فرماندار جدید شیراز

طی مراسمی با تکریم از خدمات و فعالیت‌های فرماندار و سرپرست سابق فرمانداری شهرستان شیراز، محمدرضا امیری، به استناد حکم وزیر کشور، به عنوان فرماندار جدید شیراز معرفی شد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، پنجشنبه 18 بهمن و در مراسمی با حضور معاون استانداری فارس و جمعی از نمایندگان مردم شیراز در مجلس، ضمن تکریم از خدمات و فعالیت‌های فرماندار و سرپرست سابق فرمانداری شهرستان شیراز، محمدرضا امیری، به استناد حکم وزیر کشور، به عنوان فرماندار جدید شیراز معرفی شد.

معاون توسعه و منابع انسانی استانداری فارس در این مراسم تاکید کرد که دولت تدبیر و امید در موضوع فرآیند انتصاب و ارتقاء مدیران، با دقت نظر و وسواس کامل ورود کرده است.

یدالله رحمانی با بیان اینکه چهارچوب نصب و انتصاب‌ها و ارتقاء کارکنان در وزارت کشور، مشخص و به استانداری‌ها نیز ابلاغ شده است، گفت: در این موضوع همه مباحث نظیر تحصیلات، سوابق، تجارب، تعهد و ... مد نظر قرار دارد.

رحمانی با تاکید براینکه فرماندار شیراز مسئولیت سختی را عهده دار است، گفت: 40 درصد جمعیت کل استان فارس در شهرستان شیراز زندگی می کنند.

معاون استانداری فارس گفت: شیراز با دارا بودن 3 بخش و 6 شهر، 47 درصد از کل 5 هزار صنعت استان را در خود جای داده است.

رحمانی خاطرنشان کرد که از کل 598 واحد معدنی فعال در فارس، 10 درصد در شیراز تمرکز دارد و گفت: شیراز دارای ظرفیت‌های فراوانی در حوزه کشاورزی و خصوصا در مباحث گردشگری اعم از تاریخی، طبیعی و مذهبی است.

معاون استانداری فارس با تاکید بر لزوم بهره گیری از تمام ظرفیت‌های شهرستان شیراز برای تداوم توسعه متوازن آن، دستیابی به این مهم را نیازمند برنامه ریزی و توانایی مدیریتی مناسب دانست.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: