• پنجشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9711-5973-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

استاندار فارس در مراسم روز نیروی هوایی:

نقش نیروی هوایی در نظام اسلامی تعیین کننده بوده است

استاندار فارس تاکید کرد که تاریخ نیروی هوایی از ابتدای انقلاب اسلامی تا امروز مملو از رشادت‌ها و افتخارات فراوانی است که در استقرار و استمرار نظام جمهوری اسلامی ایران نقش تعیین کننده داشته است.

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومی استانداری فارس، عنایت‌الله رحیمی در مراسم بزرگداشت روز نیروی هوایی در شیراز گفت: این نیروهای خدوم و با تجربه به یقین امروز نیز مدافع ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایه رهبری ها و هدایت های مقام معظم رهبری خواهند بود .

او افزود:  نظام جمهوری اسلامی  نظامی بالنده و پیشرو است و جمهوری اسلامی ایران یکی از قدرت های بزرگ منطقه محسوب می شود که قطعاً این اقتدار در اثر مولفه‌های  مختلفی از جمله قدرت دفاعی و بازدارندگی  کشور ایجاد شده‌ است .

وی عنوان کرد: نیروهای متخصص و با ایمان نظامی ما اعم از ارتش، سپاه و نیروی انتظامی که خود را همراه و همگام مردم و مطیع اوامر ولی امر مسلمین  می دانند در صحنه های مختلف  به رغم رو در رویی با  دشمنانی که به  امکانات جدید و پیشرفته مجهز بودند با تکیه بر اعتقاد خود و سعادت دانستن شهادت پیروز میدان نبرد بوده اند .

استاندار فارس با بیان اینکه تاریخ و سرگذشت نیروی هوایی از ابتدای انقلاب اسلامی تا به امروز مملو  از رشادت‌ها و سربلندی هایی است که همه بر آن واقف هستند، تاکید کرد: این نیروهای خدوم و با تجربه به یقین امروز نیز مدافع  ملت و برای نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایه  رهبری ها و هدایت های مقام معظم رهبری خواهند بود .

نماینده عالی دولت با اشاره به سخنان امام خمینی (ره) که نیروهای نظامی و ارتش را زینت و مایه افتخار کشور می‌دانستند، خاطرنشان کرد: نیروهای نظامی کشور سبب دلگرمی خادمین نظام  و مردم خواهند بود و پرچم ظلم ستیزی جمهوری اسلامی را برافراشته نگاه خواهند داشت .

رحیمی با تاکید بر اینکه قدرت نظامی ما قطعاً برای دفاع است و جمهوری اسلامی هیچگاه چشم طمع به کشور دیگری نداشته است، این رویکرد را برگرفته از  آموزه های دینی و فتواهای مقام معظم رهبری دانست و افزود:   هیچگاه به دنبال تجاوز به کشور دیگر نبودیم اما مقتدرانه از سرزمین، مرزها و حیثیت نظام مقدس جمهوری و منافع کشور در هر نقطه از جهان دفاع خواهیم کرد .

استاندار فارس دفاع از ایران اسلامی را با تکیه بر قدرت نظامی، قدرت مردمی و اعتقادات اسلامی امکان پذیر دانست و تاکید کرد: اتحاد و همدلی ضامن تحقق این محافظت و صیانت از کشور خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: