• جمعه ۱۹ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9711-3076-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

برگزاری دومین آزمون استخدام بخش خصوصی در شیراز

مرحله حضوری دومین آزمون استخدام بخش خصوصی در دو نوبت صبح و بعدازظهر در دانشکده فنی مهندسی شهید باهنر شیراز برگزار شد .

به گزارش ایسنا منطقه فارس، پنجشنبه 18 بهمن مرحله حضوری دومین آزمون استخدام بخش خصوصی، در دو نوبت صبح و بعدازظهر و با حضور پذیرفته‌شدگان مرحله اول این آزمون، در دانشکده فنی مهندسی شهید باهنر شیراز برگزار شد .

در این مرحله از پذیرفته‌شدگان مرحله نخست از استان‌های فارس، هرمزگان و کهگیلویه و بویر احمد دعوت شد تا طی 1400 نفر-مصاحبه، توسط نمایندگان شرکت‌ها مورد ارزیابی شغلی و سنجش تخصصی قرار بگیرند .

شرکت‌کنندگان پس از ارائه مدارک هویتی و تحصیلی، طبق دسته شغلی که در آن ثبت‌نام کرده بودند توسط ارزیابان و نمایندگان شرکت‌ها مورد ارزیابی تخصصی قرارگرفته و درنهایت با شرکت در مرحله صحت سنجی، اصالت آزمون مرحله اینترنتی خود را تائید کردند .

کوشکی، مدیرکل سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای استان فارس، حقیری، معاون مدیرکل دفتر اجتماعی-فرهنگی استانداری فارس، بهزادی مدیر حراست سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای استان فارس، قربانی، رئیس اداره سیاسی-انتظامی فرمانداری شیراز و روشن، نماینده ریاست دانشگاه پیام نور استان فارس با حضور در محل دانشکده فنی شهید باهنر از فرآیند برگزاری آزمون بازدید کردند .

فرآیند دومین آزمون استخدامی بخش خصوصی از تابستان امسال با ثبت‌نام ۱۳۰ هزار نفر در سراسر کشور آغاز شد و شرکت‌کنندگان در مرحله نخست در آزمون اینترنتی شرکت کردند .

نخستین آزمون استخدام بخش خصوصی در سال ۱۳۹۶ با حمایت ستاد فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، موسسه کار و تأمین اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران، مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری و دیگر نهادهای مرتبط با حضور نزدیک به ۶۰ هزار نفر در ۲۶۶ عنوان شغلی برگزار شد که درنهایت ۸۲۰۰ نفر شرکت خصوصی و دانش‌بنیان در سراسر کشور معرفی و مشغول به کار شدند .

به گزارش ایسنا، شرکت‌کنندگان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت آزمون به نشانی www.inre.ir مراجعه کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: