• دوشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9711-7573-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

/انقلاب اسلامی در چهل سالگی/

خلق حماسه حضور در شیراز و فارس

حضور چشمگیر مردم شیراز در هوای بارانی و سرد، حماسه‌ای باشکوه از عمل به تکلیف و همراهی با نظام و تبعیت از مقام معظم رهبری را خلق کرد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، مردم شیراز، با حضور گسترده و با انگیزه خود در راهپیمایی 22 بهمن، بار دیگر نشان دادند که پای عهد خود با نظام جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب و آرمانهای بنیانگزار انقلاب اسلامی ایستاده اند و پا پس نکشیده اند.

عباسی، یکی از شرکت کنندگان در راهپیمایی با اشاره به پایداری ملت ایران در شرایط دشوار دوران دفاع مقدس و دیگر دوره های انقلاب، گفت: این مردم نشان دادند که هنوز و با وجود تمام مشکلات و تنگناها، با انقلاب و نظام آشتی و همراه هستند.

او که به همراه خانواده به راهپیمایی 22 بهمن آمده بود، گفت: امروز علی رغم شرایط نامساعد آب و هوایی و بارندگی، حضور مردم همه را متعجب و دشمن را سردرگم کرده است.

رضا بشیری در گفت و گو با ایسنا گفت: این حضور بارها و بارها تکرار شده و قطعا مسئولان باید قدر این مردم را بدانند.

این جوان دانشجو با تاکید براینکه ملت ایران، مردمی مقاوم و همراه هستند، گفت: به نظر می رسد مردم به تکلیفی که در برابر نظام و انقلاب دارند، عمل کرده و می کنند، اما حقی هم بر گردن مسئولان دارند که باید به خوبی ادا شود.

خانواده جوانی که با دو کودک خردسال خود در این راهپیمایی باشکوه شرکت کرده بودند نیز تاکید کردند که حضور آنان و مردمی که زیر باران به خیابانها آمده اند، گویای تمام حرفها است.

زن سالخورده ای در حالیکه روی ویلچر نشسته بود، در حالیکه با مشت گره کرده شعارها را تکرار می کرد، گفت: سالهاست که در راهپیمایی ها شرکت کرده ام و اگر عمرم باقی باشد در آینده هم حضور خواهم داشت.

او با اشاره به اینکه همراه با اعضای خانواده، به راهپیمایان پیوسته است، گفت: ما هم مشکلات داریم، اینطور نیست که ما بدون مشکل باشیم، اما انقلاب یک موضوع و مشکلات موضوع دیگری است.

به گزارش ایسنا، حضور نوجوانان، جوانان، زنان و مردان، در یکی از بارانی ترین روزهای سال شیراز، تصویری از عظمت، پایمردی و همراهی را بر بوم انقلاب ترسیم کرد.

مردمی که از ساعت های آغاز راهپیمایی، با همراهی خود، تبعیت از مقام معظم رهبری و پایمردی در راستای انقلاب اسلامی را در عمل نشان دادند.

همزمان با شیراز، شهروندان ساکن دیگر نقاط استان فارس نیز با حضوری گسترده و پر شور، در راهپیمایی عظیم 22 بهمن حضور یافتند و ثابت کردند که پشتیبان انقلاب و نظام اسلامی هستند و تا آخر بر آرمانهایشان استواری خواهند داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: