• سه شنبه ۲۳ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9711-3376-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

رئیس جهاددانشگاهی فارس خبر داد:

برگزاری اختتامیه دومین جشنواره دانشجویی شعر باران در شیراز

رئیس جهاددانشگاهی استان فارس گفت: اختتامیه دومین جشنواره سراسری دانشجویی "شعر باران" 13 اسفندماه امسال در شیراز برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، مظاهر بابایی سه شنبه 23 بهمن در جمع خبرنگاران گفت: جشنواره سراسری دانشجویی "شعر باران"، به همت معاونت فرهنگی و با همراهی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی استان فارس برنامه‌ریزی و اجرایی شده است.

رئیس جشنواره "شعر باران" اضافه كرد: این جشنواره، در قالب طرح جامع هفت شهر شایستگی تدوین و توسط جهاد دانشگاهی استان فارس اجرایی شده است .

بابایی، آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره را به لحاظ كمی و كیفی مطلوب ارزیابی و اضافه کرد: در این دوره از جشنواره سراسری شعر باران بالغ بر ۳ هزار و ۲۴۱ اثر از سراسر کشور توسط دبیرخانه دریافت شد.

رئیس جهاددانشگاهی استان فارس استقبال دانشجویان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش‌عالی سراسر کشور از دومین دوره‌ جشنواره "شعر باران" را کم نظیر توصیف و با بیان اینكه مطلوبیت كیفی آثار، كار داوران را دشوار كرده بود، خاطرنشان کرد: مدح و منقبت حضرت فاطمه زهرا(س) به عنوان بخش ویژه این جشنواره پیش‌بینی شده بود.

بابایی گفت: داوری این جشنواره، در دو مرحله مقدماتی و نهایی انجام شد و در نهایت، ۵ اثر در بخش آزاد و یک اثر در بخش ویژه، به عنوان آثار برتر انتخاب شده است.

به گفته رئیس دومین جشنواره سراسری دانشجویی "شعر باران"، مراسم اختتامیه این جشنواره ساعت چهارده بعد از ظهر روز دوشنبه سیزدهم اسفند در سالن اجتماعات مجتمع جهادانشگاهي فارس، واقع در چهارراه عدالت، برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: