• سه شنبه ۲۳ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9711-2381-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان فارس:

هاکی ورزشی مغفول مانده در فارس است

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس گفت: ورزش جذاب هاکی، در استان فارس رشته‌ای مغفول مانده است.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، حیدرعلی کامیاب سه شنبه 23 بهمن در جلسه مجمع انتخاباتی هیات هاکی فارس گفت: روسای هیات های ورزشی باید با برنامه در مجمع حضور داشته باشند .

کامیاب پیگیری نشدن مطالبات یک رشته ورزشی توسط رئیس آن هیات را نشانه‌ای از بی برنامگی و بی انگیزه بودن دانست و گفت: نگاه‌ها در ورزش باید به سمت عمگرایی و نتیجه گرایی سوق داده شود .

وی با بیان اینکه جایگاه کنونی هاکی فارس در شان این استان نیست، خواستار برنامه ریزی دقیق رئیس جدید این هیات برای مشارکت بخش خصوصی در توسعه هاکی شد.

کامیاب اعتقاد دارد که برای توسعه ورزش هاکی در مرکز استان و شهرستان‌های فارس می‌توان از ظرفیت شهرداری‌ها بهره برد.

مدیر کل ورزش و جوانان فارس بر لزوم حمایت فدراسیون از هاکی فارس تاکید و با اشاره به گران بود این ورزش، خاطرنشان کرد: در مقابل هر یک گام حمایتی فدراسیون ما چند گام به سوی توسعه این ورزش بر می‌داریم .

کامیاب نقش دولت در عرصه ورزش را حاکمیتی و حمایتی دانست و افزود: دستگاه ورزش استان به شدت از حضور بخش خصوصی در ورزش حمایت می کند .

مدیرکل ورزش و جوانان فارس با قدردانی از زحمات خدیجه افشار در زمان تصدی مسئولیت سرپرستی هیات هاکی فارس، از رئیس جدید این هیات خواست تا با ایجادهمگرایی بین اهالی ورزش در مسیر توسعه هاکی گام بردارد.

کامیاب همچنین، حضور مردم و خصوصا ورزشکاران و سازمان‌های مردم‌نهاد استان فارس و شیراز در راهپیمایی 22 بهمن را غرورآفرین توصیف و اضافه کرد: چهل سال است که مردم ایران به انواع و اقسام دشمنی‌های امپریالیسم عادت کرده‌اند اما در طول یک و نیم سال گذشته فشارهای سیاسی، اقتصادی و اجتماعی بر ملت بیش از پیش شده است .

کامیاب حضور مردم در راهپیمایی امسال را پاسخی معنادار به این دشمنی ها ارزیابی و اضافه کرد: بار دیگر مردم به وظیفه خود عمل کردند و حالا نوبت خدمتگزاران آنهاست تا پاسخی قدرشناسانه به ملت داشته باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: