• سه شنبه ۷ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9712-976-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

تحصیل هزار و پانصد دانشجو در موسسه آموزش‌عالی پاسارگاد شیراز

معاون موسسه آموزش‌عالی پاسارگاد شیراز اعلام کرد که هم اینک بالغ بر هزار و پانصد دانشجو در سی رشته از مقاطع تحصیلی مختلف در این مرکز مشغول تحصیل هستند.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، سید جمال‌الدین مهدوی‌فر سه شنبه ٧ اسفند در يك كنفرانس خبري با اشاره به رويكرد يادگير محور اين موسسه در ارائه دروس دانشگاهي گفت: اكثر فارغ‌التحصیلان اين دانشگاه با توجه به تخصص‌هاي عملي فراگرفته، جذب بازار كار شده‌اند .

وی با بيان اينكه موسسه آموزش عالي پاسارگاد شيراز در ٣٠ مقطع كارداني، كارشناسي و كارشناسي ارشد پذيرش دانشجو دارد، گفت: تاكنون شش هزار نفر دانشجو از اين موسسه در مقاطع مختلف فارغ‌التحصیل شده‌اند .

مهدوی‌فر جمعيت دانشجويان اين موسسه را در حال حاضر يكهزار و ٥٠٠ نفر اعلام كرد و گفت: ظرفيت پذيرش با توجه به زيرساخت‌هاي فراهم شده منحصر به فرد جنوب كشور در بخش سخت‌افزاري به چهار هزار نفر رسيده است .

معاون مؤسسه آموزش عالي پاسارگاد شيراز به حضور ١٣٠ استاد در اين موسسه اشاره و اظهار كرد: ٣٠ نفر از آنها اعضاي هيئت علمي تمام وقت هستند .

مهدوي‌فر با بيان اينكه موسسه آموزش عالي پاسارگاد در سال ٩٥ موفق به رتبه سطح يك دانشگاه‌هاي غيرانتفاعي در جنوب كشور شده است، گفت: شهريه اين دانشگاه ٣٠ درصد كمتر از شهريه دانشگاه آزاد و در حد شهريه دانشگاه‌هاي نوبت دوم دولتي است .

وي اقدمات فرهنگي و اردوهاي علمي و برگزاري استارتاپ‌ها در اين موسسه را به عنوان برنامه‌هاي مكمل و جانبي معرفي كرد و يادآور شد: شيب جذب دانشجو در اين دانشگاه روند افزايشي ملايمي دارد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: